אולמות אירועים- כך תדעו כיצד לבחור את האולם המושלם

זה לא משנה אם אתם מתכננים חתונה, בר / בת מצווה או ברית מילה- בכל מקרה בו מתרחש אירוע חשוב, הבחירה בין אולמות אירועים שונים הינה בחירה משמעותית אשר יש להקפיד לעשות באופן נבון. אירוע אינו עסק זול, וידוע כי מרבית הסכום הנדרש לאירוע הולך אל האולם- ולכן חשוב מאוד לוודא כי אנו אכן בוחרים באופציה האידאלית, וכי אנחנו עומדים לקבל תמורה מלאה עבור כספנו.

 

התאמת האולם אל הצרכים שלנו

טרם בחירת האולם המתאים, חשוב להבין איזה מן אירוע אנו מעוניינים לקיים ומה יהיה אופיו. כמה מוזמנים אנחנו עומדים להזמין? ניתן למצוא אולמות בשלל גדלים, שיכולים להתאים לטווח משתנה של מוזמנים. עוד פרמטר שיש לקחת בחשבון הוא המיקום הגיאוגרפי הרצוי. המיקום צריך להתאים אל האורחים שלנו מבחינת מיקום המגורים, וכן מבחינת נגישות לתחבורה ציבורית במידה ויש בכך צורך. בנוסף, מומלץ להגדיר מראש גם את התקציב שאנחנו מעוניינים להשקיע באירוע, ולבחור את האולם בהתאם.

לצד האופציה של אולם אירועים, קיימת גם אפשרות לקיים את האירוע בגן אירועים. אמנם מדובר באפשרות קורצת ופסטורלית, אך חשוב לזכור כי היא לא תוכל להתאים לכל מזג אוויר. במידה ואתם מעוניינים לקיים את האירוע שלכם דווקא בעונת החורף או אפילו בעונת מעבר, עדיף לקיים אותו באולם על מנת שלא לקחת סיכון למזג אוויר בעייתי אשר יגרום לביטולו של האירוע.

 

בחירת אולם מורשה ומקצועי

דבר שחשוב מאוד לבדוק לגבי אולמות אירועים הינו נושא הרישיון. לצערנו, יש לא מעט אולמות בארץ אשר פועלים ללא אישור, ולפיכך גם ללא פיקוח. חשוב מאוד שלא להזניח את הנושא- היעדר פיקוח עשוי להעיד על מפגעים בטיחותיים בלתי מטופלים, אם מבחינת ליקויי בנייה מסוכנים ואם מבחינת השגחה בריאותית על האוכל. יתרון נוסף של אולם הפועל ברישיון הינו ביטוח צד ג' מלא. לאור המקרים שהתרחשו בעבר באולמות אירועים בארץ, מדובר בתחום בעל חשיבות עליונה.

חשוב לחתום על חוזה כתוב עם בעל האולם, המציין את כל פרטי ההסכם, כך שיהיה ברור לשני הצדדים כמה משלם הלקוח ומה הוא עתיד לקבל בתמורה.

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design