איך לקדם את האתר שלכם?

אחרי שטרחתם והקמתם אתר הדבר הראשון שמן הסתם תרצו לעשות הוא לחפש אותו בגוגל. הדרך הנכונה לעשות זאת היא לבצע את החיפוש במצב אנונימי, מכיוון שגוגל זוכר את היסטורית החיפושים שלכם ומציג לכם תוצאות מוטות. כשתחפשו את האתר שלכם במצב אנונימי אולי תתאכזבו ותופתעו לגלות שהאתר פשוט אינו עולה בתוצאות החיפוש. מן הסתם, כאשר אתם מחפשים את האתר בדיוק לפי שמו או כתובת האתר הוא אכן יעלה. אבל כאשר אתם מבצעים חיפושים כלליים יותר, כמו למשל "חנויות נעליים בגבעתיים", תגלו שהאתר אינו עולה, או שהוא עולה במקום נמוך מאד. כעת הגעתם לשאלה החשובה ביותר: איך לקדם אתר בגוגל?
כאשר מדברים על קידום אתר הכוונה היא לקידום האתר שלכם מן הדפים האחוריים של החיפוש אל הדף הראשון, ובתוך הדף הראשון אל אחד המקומות הגבוהים. ידוע שגולשים מקליקים בעיקר על המקומות הראשונים שעולים בתוצאות החיפוש ולכן חשוב מאד שהאתר שלכם יופיע במקומות גבוהים בכל החיפושים הרלוונטיים עבורכם. קידום האתר יכול להביא לכם המון לקוחות חדשים, אבל כדאי לזכור שכל המתחרים שלכם נאבקים בכם ממש על אותם מקומות באותן שאלות. אם כך, השאלה נותרת פתוחה – איך לקדם אתר בגוגל?
קידום אתרים – עבודה למקצוענים
כאשר תגיעו לאדם שמתמחה בתחום הוא ייקח אתכם כצעד ראשון אל מתכנן מילות מפתח, כלי של גוגל אשר מאפשר לכם לזהות את התחרות, את השאלות הרלוונטיות ואת מילות החיפוש שכדאי להשקיע בהן. לחנות נעליים אין שום צורך, למשל, להשקיע במילות חיפוש הקשורות לגלידריות. אבל מאד יתכן שכדאי לה להשקיע במילים שקשורות לתחום ושיכולות להכניס לה לקוחות כמו– סנדלים, מגפיים, נעלי ספורט. את הזיהוי של המילים כדי לבצע בהדרכת איש מקצוע, שיוסיף גם את תחושות הבטן שלו ואת הניסיון שלו.
אחרי שמילות המפתח זוהו בעזרת מתכנן מילות מפתח כדאי לשלב אותן בתכני האתר עצמו, במאמרי קידום רלוונטיים, ברשתות החברתיות ואולי גם באמצעים ממומנים כמו פרסום בכלי הפרסום של גוגל. ישנן דרכים רבות לקדם את האתר שלכם ברשת: באמצעות שיתופי פעולה עם אתרים רלוונטיים, באמצעות רשתות חברתיות ובאופן מיוחד באמצעות פייסבוק, באמצעות ניהול בלוג ובדרכים רבות אחרות. כיום מקובל לעשות שימוש באמצעים ויזואליים שאותם קל יותר להפיץ ברשת כמו תמונות יפות או סרטונים. כל האפשרויות האלה עשויות להיות חדשות עבורכם, ולכן מומלץ מאד לשכור את שירותיה של חברה מקצועית שתנווט אתכם בעולם הסבוך של קידום האתרים ברשת.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design