אנחנו דור ה- I

העולם באבולוציה. במשך עשרים שנים אחרונות עברנו מדיבור של 'אנחנו' לדיבור של 'אני'. פעם, כדי להעביר מסר מסויים היו מדברים בגוף ראשון רבים. הנואמים היו חוצבים להבות במונחים של 'אנחנו נבנה עולם חדש', 'אנחנו נייבש את הביצות', 'אנו החלוצים נבנה את תל-אביב'.

אט-אט הטרמינולוגיה השתנתה. 'אני' – קופץ בראש! ה'ביחד' התחיל להתבדל. כל אחד הוא 'אני' והיחוד של כל אחד הוא הדבר העיקרי. זה טוב? בהחלט! כל אחד הוא יחיד ומיוחד וכמה טוב שכולנו שונים: מעניין יותר, מגוון יותר ואישי יותר.

יש בדיחה שאומרת: "פעם – היו מילות נתינה –'קרפאלך, 'רוגאלך', 'פארפאלך' ואילו עכשיו – 'ביסלי' 'פרילי' – הכל רק לקבל…

ובהמשך לאבולוציה בה אנו נתונים נוצרה גם תפיסה חדשה בתקשורת: חברת 'אפל' הכניסה את ה-I לתודעה של כולנו: IPHONE, IPOD, IPAD…

האייפון יצר את מהפכת הסמארטפונים שסוחפת את כולם. אין ספק שזהו מכשיר מעולה ששינה את הדרך של צריכת מידע ומדיה. פיתוח אפליקציות לאייפון היווה פריצת דרך והפלטפורמה של חברת 'אפל' יצרה שוק אדיר של מיליוני הורדות בשנה שגדל והולך ונפרש על פני העולם כולו. סביבת הפיתוח של האייפון, היקף המשתמשים בו והיכולות המגוונות של המכשיר האדיר הזה הופכים כל פיתוח אפליקציה לאייפון למרתק, משוכלל, וחשוב לפעילות מקוונת כיום.

הצוות המיומן של לאגו מוציא את הרעיון אל הפועל. כאשר הלקוח רוצה להיות 'שם' – בעצם בכל העולם, עליו לפנות למקצוענים. החלקים השונים של הרעיון צריכים ליצור שלם אחד (כמעט כמו שכל ה-'אני'ים הופכים ל'אנחנו') ולכן, פיתוח אפליקציה לאייפון כולל את כל ההיבטים השונים של העשייה.

  • יש צורך בעיצוב האפליקציה, ניתוח המטרות ולמי הן מיועדות, התאמת עיצוב למיתוג העסקי.
  • יש צורך לתת תשובה לכל ההיבטים הטכניים הנסתרים.
  • יש צורך בבניית מנשק משתמש יעיל – כלומר, שהקשר של המשתמש והמערכת בה הוא משתמש יהיה פשוט ונוח.
  • יש צורך בעשייה בירוקרטית: הגשה ורישום האפליקציה בחנות האפליקציות של 'אפל'.
  • יש צורך ביישום פנימי של מערכות ניתוח ובקרה.
  • יש צורך במתן תשובות לשאלות המתעוררות תוך כדי העשייה.

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא צורך אמיתי של החיים המודרניים. כל האינפורמציה והמוצרים נמצאים בהישג יד מקלידה. אתה לא נמצא – אתה לא קיים! הרי עכשיו אנחנו קונים דרך המובייל, אנחנו משווים מחירים דרך הסמרטפון, אנחנו רוצים קל, פשוט ונוח. אנחנו לא פריירים! והופס בלי להרגיש חזרנו להיות – אנחנו!

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design