אני חושב – משמע אני קיים!

המשפט הפילוסופי של דקרט 'אני חושב, משמע אני קיים', מעיד על הצורך של האדם להבין ולתת משמעות לעצם קיומו. החושים מתעתעים, המראה משתנה אך החשיבה נשארת! הצורך האנושי להבין את עצמו הוליד מאות תיאוריות וגישות והסתכלויות של האדם על עצמו. הסתכלות עצמית זו, או נכון יותר מודעות,מאפיינת את רובנו ולצערי, רוב ההסתכלות העצמית הזו היא בדרך השלילה. מעטים הם אלה (לא נדבר על השוויצרים, שמחפים על דימוי עצמי שלילי בסופרלטיבים עצמיים גרנדיוזיים!), שמדגישים בשיחות סלון את היכולות שלהם. רובנו מפחיתים מהתכונות המעצימות שיש בנו.                                                                                                                                                                             Woman Listening to Music

בשביל להבין את עצמם, אנשים עוזבים הכל ונוסעים להודו, לטרקים בדרום-אמריקה, למקומות של התבודדות והסתכלות פנימית. היכולת להבין 'מי אני?' יכולה לשנות את הגישה לחיים ולתת להם עומק ומשמעות.

ולפעמים צריך רק להרשם לסדנה מתאימה ולזכות ב'הארה'. מודעות עצמית הנלמדת ומודרכת ע"י אנשי מקצוע מהימנים וטובים יכולה להשפיע על האושר וההצלחה לכל אורך החיים. דימוי עצמי חיובי והבנה עמוקה על המהות הפנימית עשויה להוביל לפריצת הגבולות המגבילים והצרים. להבין את ה'משמעות' של הקיום העצמי בעולם, אינה הבנה סתמית, אלא הבנה שמובילה להעצמה אישית, הצלחה בכל היבטי החיים ותחושת סיפוק והרגשת מסוגלות עצומה.

בסדנאות חברת 'הומניקיישן' מאפשרים לאדם להבין את האישיות שלו, את האופי שלו, את סגנון ההתנהגויות שלו ואת המניעים שמובילים להתנהגויות השונות. האדם תופס את עצמו באופן מסויים ולכך יש השפעה מהותית איך הסביבה מבינה ותופסת אותו. הלחץ של החיים המודרניים, שפע אפשרויות הבחירה העומדות בפני כל אחד, הלחצים של הסביבה ושל המשפחה ושל העבודה מובילים לאיבוד הקשר וההבנה הפנימית ולפעמים ליצירת דימוי עצמי שלילי ונמוך. ההשוואה הבלתי פוסקת עם האחרים משכיחים מהאדם את ה'תוך' המהותי שלו.

יש צורך בתזכורת! יש צורך בבנייה והכרות מחודשת עם עצמך! יש צורך בחזרה למקור! בדרך של חוויה והתרגשות תכיר את האדם הכי קרוב לך – את עצמך!

בתהליכים מודרכים ומובנים, בסדנאות כלליות או באימון אישי, ניתן להסתכל פנימה ולהבין את ה'מהות' שלך, להבין מה בהסתכלות הזו על עצמך עיכב אותך מהלהגיע למשאלות לבך, מלהגיע להגשים חלומות, מלהגיע למימוש האמיתי. ולשנות את זה! להכיר ולהתוודע מחדש לעצמך, למיוחד וליפה שבך. לימוד ופיתוח מודעות עצמית אמיתית, יעילה וחיובית תאפשר שליטה על תגובות רגשיות, שינוי אמונות עצמיות מגבילות, הרגעת הקול הבקורתי והשלילי שהורס כל חלקה טובה ולבנות אהבה והצלחה בחיים.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design