בדיקת האזנה שירותי חקירות וגילוי האזנות סתר

אנשים רבים מעוניינים במידע שהינו סמוי מהעין ואינו נחלת הכלל. מידע שנחוץ להם במיוחד לצורך עניינים שונים. יש גופים מסחריים ובנקאיים אשר מבקשים לקבל מידע על יכולות כלכליות של לקוחות דבר שכולל מידע על רכוש שיש ברשותם. יש בעלי עסקים אשר מעוניינים לרכוש עסקים מתחרים ומעוניינים לקבל רקע מתאים עליהם ועל בעליהם. ויש אנשים פרטיים אשר מעוניינים במידע על התנהלות בן הזוג או בת הזוג בגלל חשש לרומן מהצד ועוד.
חוקר פרטי או בלש שעובדים בחברת חקירות יכולים לחפש ולמצוא את כל סוגי המידע הנדרשים.יש להם אמצעים שונים לחיפוש ולאיתור מידע. חלק מהמידע זמין ונמצא במאגרי מידע שונים וצריך לדעת לחפשם, וחלק מושג לאחר מעקבים, תצפיות ומהלכים בלשיים אחרים. לרוב, מזמין העבודה מבקש שהחקירה תתבצע בצורה מוסוות על מנת שהאובייקט לא יבחין בה. הרצון הוא להתחקות אחר מהלכים נסתרים ולחשוף אותם. בתום הבדיקות יגיש החוקר דו"ח מסודר שיתועד במסמכים, בתמונות, בסרטונים ועוד. כל מידע הינו חשוב, וגם כאשר הוא אינו מגלה ממצאים שליליים הוא ישרת את המזמין.
חקירות מקצועיות
אנשים רבים מעוניינים לגלות פרטים על אחרים באמצעות האזנות סתר, וגם כאן יש למשרד חקירות הרבה להציע. הוא יכול לבצע בדיקת האזנה במשרדי המזמין, או בכל מקום אחר בו יש חשש להאזנת סתר. הוא יכול לבצע עבור הלקוח חקירות שמתבססות בין היתר על האזנות. חשוב לציין כאן, כי יש חוקים ברורים בכל מה שקשור בהאזנות לאנשים, וחוקר פרטי יבצע אך ורק את מה שמותר מבחינת החוק. ממילא, האזנות שאינן חוקיות אינן קבילות בבתי משפט, כך, שכל הטרחה יכולה להיות רק לצורך השגת מידע. במקרה של התדיינות משפטית אין לה ערך בבתי משפט.
בלש מצויד בכל הציוד המתאים לצורך עבודתו, ציוד זה כולל מכשור חדיש לצורך בדיקת האזנה רגישה, משקפות, ציוד צילום וגם גלריה שלמה של תחפושות ואמצעי הסוואה אחרים. חשוב להבין שמעקב אחר אובייקט יכול להימשך זמן רב ועשוי לכלול מספר עוקבים במכוניות שונות ולכן חשוב להזמין את השירות בהתאם לרמת הדחיפות של הנושא. בדיקה כלכלית על אנשים חשובה מאוד וחייבת להיות מהימנה וממצה. בכל המקרים הללו ובנושאי חקירות אחרים, כדאי לחפש ולמצוא משרד חקירות בעל מוניטין אשר מסוגל לבצע חקירות מורכבות בישראל ואף מחוצה לה. מידע מדויק יסייע לקבל החלטות אופרטיביות.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design