'בקשתי את שאהבה נפשי'… שיר השירים

מכירים מישהו שמצא את הנפש התאומה שלו באתר הכרויות? כן?! – גם אני.

יש לי אחיינית מדהימה. נשואה עם 3 ילדים. יהודיה בקנדה. לפני 8 שנים, לאחר שסיימה את לימודיה כרופאת שיניים ולאחר שהכירה עשרות בחורים ואף אחד לא שבר את ליבה, או אולי שבר אך לא עזר לה לאחות אותו שוב, החליטה לעשות מעשה ולהכנס לאתר הכרויות חינם.

זה לא היה פשוט: אתר הכרויות? היא? מה פתאום! מה יגידו? אך בכל זאת החליטה ועשתה. היא נכנסה לאתר הכרויות אקדמאים. מה לעשות, היא רופאת שיניים – אקדמאית. במקרה, באותו זמן היה בחור יהודי, אף הוא מקנדה. אף הוא אקדמאי. אף הוא מחפש את הנפש התאומה שלו. כן, בדיוק באותו זמן. הרי אין דברים מקריים. כיוון שזה היה בדיוק באותו זמן, הם החלו להתכתב בצ'ט. והנה התברר, שניהם למדו באותו בי"ס יהודי בהפרש מספר שנים. שניהם מכירים הרבה אנשים משותפים. שניהם מתעניינים באותם נושאים ולשניהם אהבה גדולה לישראל וכן, שניהם מחפשים מישהו רציני. ואף פעם לא יצא להם להפגש קודם!

כמובן, שהם נפגשו ויצאו מספר פעמים ומצאו חן אחד בעיני השניה ולהיפך.

אך היתה בעיה, הצעירה נרשמה להתמחות מיוחדת ברפואת שיניים בירושלים (לפני שחשבה להכנס לאתר הכרויות חינם זה) והחליטה לא לבטל את ההרשמה – למרות שהאהבה בערה. ההתמחות נמשכה שלושה חודשים ובשבוע האחרון – נחת הבחור בארץ עם טבעת אירוסין מהממת, כרע ברך וכמו בסרטים וכמו שהיא חלמה כל חייה היא ענתה ב'כן' גדול ובחיבוק ענק. גם הטבעת וגם עינייה זהרו באור נגוהות. רומנטי, הא? כן.

מאז עברו 8 שנים והיתה חתונה שמחה וכשרה. בקנדה. שם חתונה של 100 אנשים נחשבת בהחלט לסבירה ואפילו גדולה. נולדו 3 ילדים – שיהיו בריאים!

לכל מי שמתעניין, ובעיקר לפציינטים היהודיים שעדיין לא נישאו, היא מנדבת את האינפורמציה – יש אתר של הכרויות אקדמאים. הרי רוב היהודים שם אקדמאיים: מה יש לעשות? לא הולכים לצבא – אז עושים תואר בגיל צעיר. והאמת , שגם כאן בישראל להיות אקדמאי זה ברור ומובן. הסיפור שלה הוא השראה.

לא צריך לחשוש. מי שעשוי להיות החצי השני שלך, נמצא מעבר להקלקה. יש אתר זמין ונוח. אתר שמאפשר לפתוח פתח להכרות עם אנשים, שאף הם לא מצאו עדיין את מי שנפשם מחפשת. ולפי מה שאני שומעת ממנה יש הרבה הצלחות. להפניות שלה יש המשכים מוצלחים.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design