הטרנד החדש: הדברה ירוקה

 

מקקים או עכברושים, פרעושים או עכברים – לא משנה באיזה סוג של מזיק מדובר, כאשר אנשים מגלים אותו בביתם הם לרוב חווים תחושות של גועל ופחד. התחושות הללו הן טבעיות, מכיוון שהמזיקים אכן מלווים את האנושות מאז ומעולם, והם בפירוש יכולים להביא עמם מחלות ושאר נזקים. לא לחינם אנו חוששים ונרתעים כאשר אנחנו נתקלים ביצורים הללו, והדבר הראשון שנרצה לעשות הוא להתקשר מהר ככל האפשר אל שירותי הדברה שיגיעו ויצילו אותנו מן המזיקים הללו במהירות האפשרית.

מצד שני, כיום אנשים רבים מהססים לפני שאנחנו מתקשרים למדביר. ראשית, המודעות הסביבתית גדלה מאד, והחשש מפני פיזור של חומרים כימיים מסוכנים העמיק בעקבות הידע הרב שצברנו על הנזקים הסביבתיים החמורים שפעילויות מן הסוג הזה עשויות ליצור. בנוסף ישנו החשש הטבעי מפני הסיפורים ששמענו בחדשות, של בתים שבהם נגרם נזק של ממש לבריאותם של השוהים במהלך ההדברה. בעקבות הסיבות הללו, בשנים האחרונות החל טרנד חדש בענף ההדברות: הדברה ירוקה שנעשית בחומרים ידידותיים לסביבה. כך שאפשר בהחלט לחפש ולמצוא את המדביר הנכון שיבצע את עבודתו בביטחון ובאחריות.

לא להתפשר על החברה המדבירה

אם כך, לפני שמזעיקים שירותי הדברה, כדאי לעשות מעט שיעורי בית ולברר שהמדבירים מסוגלים להציע הדברה בטוחה, איכותית וירוקה. ראשית יש לבחון את הרישיון של המדביר ולוודא שמדובר במדבירים שפועלים לפי התקנים של המשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, כדאי לבדוק את הגישה של המדביר ולהבטיח שהוא מתייחס לנושא הביטחון וההגנה על הסביבה במלוא כובד הראש והאחריות. מכיוון שמדובר בסביבת מגורים שמן הסתם נמצאים בה גם ילדים וחיות מחמד, חשוב במיוחד להקפיד על שירותי הדברה בעלי מודעות גבוהה לבטיחות.

אכן, כאמור, בשנים האחרונות החל טרנד חדש בענף ההדברות: הדברה ירוקה. אין סיבה שתתפשרו על שירותים שאינם מצטרפים לטרנד החיובי והחיוני הזה. כאשר המדביר שלכם מפגין מודעות סביבתית גבוהה ובקיאות בנושא, אפשר להתחיל להירגע. חפשו אחרי חברת הדברה שבודקת היטב את הבעיה, מאבחנת את סוג המזיקים כדי להתאים בדיוק את ההדברה הנכונה, ומדברת אתכם על הטווח הארוך. בעיות של מזיקים אינן בהכרח בעיות נקודתיות ויתכן שגם אתם צריכים לעשות שינויים כדי להרחיק את המזיקים. סביר מאד שיידרשו ביקורים נוספים ומעקב כדי להבטיח שהמזיקים לא יחזרו. מכיוון שמדובר בבריאות המשפחה אתם לא יכולים להרשות לעצמכם פחות מהטוב ביותר. וודאו שהמדבירים שלכם הם מדבירים ירוקים ובטוחים.

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design