היום החשוב ביותר שלכם

כולנו גדלנו ודמיינו את החתונה שלנו.. הבנות, איזה שמלה ילבשו, איך יראה החתן ועוד, הבנים כנראה ידמיינו איזו מסיבת רווקים יכינו להם ואיזו חליפה הם ילבשו. ובכן, אם גם אתם עומדים לעמוד מתחת לחופה ולשאת את בן או בת הזוג לאיש או אישה, הגעתם בדיוק למאמר הנכון וזה, שיעזור לכם לעצב ולהזמין את ההזמנות, לחתונה הקרבה ובאה. אז קחו עט ודף נייר וכתבו את הטיפים שלנו להזמנה מנצחת.

טיפים ליצירת הזמנה מנצחת

  • מפה מפה מפה – נכון זה עתיק ולא נדמה שהכרחי תודות לוייז אך הקפידו להציב מפת הגעה קטנה על גבי הזמנה לחתונה או על גפי המעטפה, בה תנוח לה בשלווה ההזמנה עצמה. גם וייז לא מכיר את המקומות ולעיתים אין סוללה בטלפון בדיוק ברגע שצריך. הצבת מפה תאפשר לכולם להגיע לאולם האירועים או גם האירועים בבטחה ובהצלחה מבלי להסתמך על הטלפון שאולי בכלל נשכח בבית בטעות.
  • תאריך ושעה – לעיתים, מהיסח הדעת או סתם מתוך התרגשות, מאשרים עיצוב, שרק לאחר מעשה, מגלים את הטעויות בו ואת מה שלא צוין.. אתם לא רוצים שזה יקרה לכם במהלך עיצוב הזמנות לחתונה שלכם. על מנת למנוע מצבים כאלו, כתבו על דף או במחשב את כל הפרטים החשובים ובעיקר את התאריך והשעה. עברו מספר פעמים על העיצוב טרם תאשרו אותו להדפסה ותנו לעוד מישהו לראות את העיצוב, "אורח לרגע רואה כל פגע" וטוב כמה זוגות עיניים מאשר אחד או שניים.
  • גודל – נכון שזה מרהיב יותר ומושך יותר להדפיס הזמנות גדולות אך האם כל אחד מהמוזמנים שלכם ייהנה לקבל הזמנה כה גדולה? האם יהיה לו היכן להציב אותה? כמובן שאם מדובר באורח חשוב מאוד וכזה שגם בלי הזמנה היה מגיע, ישמור ולא יפריע לו כל סוג של הזמנה, אך עליכם לחשוב על כל המזומנים ולאפשר להם הזמנה, שקל לשמור וכזו שלא תאבד.
  • נקודות חשובות – במידה ובחתונה שלכם תכננתם משהו שהוא מעט "שונה" ויכול להפריע לחלק מהאורחים, ציינו זאת בהזמנה (לדוגמא: תפריט חלבי בלבד או תפריט בשרי או תפריט לא כשר).

לסיכום, כאשר מעצבים הזמנה לחתונה מומלץ לחשוב על כל האספקטים האפשריים ולהשתדל להימנע מטעויות בסיסיות כגון אי ציון שעת החופה או תאריך החתונה עצמה. מדובר באירוע הכי חשוב של חייכם וכזה שבתקווה תחגגו רק פעם אחת, השקיעו מעט זמן במהלך עיצוב הזמנות לחתונה וזכרו: זה היום שלכם ואנחנו מקווים שתיהנו בו ותזכרו אותו תמיד!

 

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design