המערכת שלנו – השליטה שלך

מערכות המחשב שבעסק שלכם צוברות כל העת מידע שיכול לשמש אתכם בעניינים רבים ושונים: כספים, מלאי, לקוחות, שיווק, ייצור וכן הלאה. עולם המחשוב הולך ומתפתח וכל אחד מאיתנו מחזיק בכיסו מכשיר טלפון חכם שהוא שווה ערך ביכולותיו למחשבים המתקדמים ביותר שהיו בשוק רק לפני שנים ספורות. ובכל זאת, בעלי עסקים רבים תלויים בעובדיהם כדי לשלוף את המידע הנחוץ להם. הם אינם יודעים כיצד להפיק את הדוחות ממערכות המחשב המרובות, ואין להם זמן לשלוט בכל הרזים של כל המערכות שאינן מתקשרות זו עם זו. את ליקוי המאורות הזה קשה לקבל – שכן מצד אחד עסקים כיום אוחזים בידע וביכולות מדהימים, ומן הצד השני אין כל אפשרות לעשות בהם שימוש קל ומהיר.

את הבעיה הזו תוכלו לפתור בעזרת מערכת בינה עסקית כמו Qlik Sense מבית גרינהאוס. המטרה של מערכות בינה עסקית היא לאפשר לבעל העסק ולשכבה הניהולית כולה גישה מהירה, יעילה ואינטואיטיבית אל מאגרי המידע שמתנהלים בעסק שלכם בכל מקרה ובלי שום קשר לעבודת ההנהלה. כאשר העובדים שלכם מקלידים מידע מהיום והלאה לתוך המחשב – לכם תהיה את היכולת לשלוף ולקרוא אותו ללא תיווך, ללא עזרה ובאמצעות דוחות ברורים, נהירים ומאירי עיניים שנתפרו בדיוק לצרכי ההנהלה.

בינה עסקית

מערכות מתקדמות של אינטליגנציה עסקית (מונח המוכר יותר בשמו הלועזי Business Intelligence – BI), מאפשרות לבעל העסק ליהנות מן המידע המצטבר בעסק. הרי הקלדת הנתונים האינסופית נעשית לא רק כדי לענות על דרישות החוק או צרכי המחלקות השונות. הייעוד המהותי ביותר של המידע הרב שאנו מוצפים בו צריך להיות ניהול חלק, יעיל וזורם יותר. הבעיה היא שמרוב עצים לפעמים מאבדים את היער, ואת הפער הזה הבינו בחברת גרינהאוס אשר גייסה את טובי המומחים כדי לפתח פתרונות ודוחות שיכולים לסייע לצוותי הניהול.

הטמעה חכמה של מערכת כמו Qlik Sense היא תחילת המסלול שלכם לתובנות חשובות ומהותיות. עד כמה חשוב לכם לקבל, למשל, דוח מאורגן מחברות הבת השונות? או לראות בזמן אמת ביצועי מכירות מול היעדים המקוריים שקבעתם? לראות דוחות גרפיים מרהיבים שעושים שימוש בכלים המתקדמים והחכמים ביותר כדי להעביר מידע מורכב בצורה ברורה? את כל היכולות הללו אתם יכולים להטמיע לתוך העסק שלכם ולהתחיל ליהנות מן הידע הארגוני שכיום קשה לכם לגשת אליו ולהפיק ממנו תועלת. כשבוחרים את המערכת שתסייע לכם לנווט את העסק בעולם התחרותי של השווקים הגלובליים, בחרו במערכת שמתמקדת בצרכים הניהוליים.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design