השקעות נדל"ן ברחבי העולם

השקעות נדל"ן בחו"ל הפכו בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בקרב משקיעים רבים בישראל, וזאת בשל ריבוי ההזדמנויות להשקעה ברחבי העולם מאז משבר המשכנתאות בשנת 2008 ברחבי ארצות הברית. בשורות הבאות יצאנו למסע מסביב לעולם על מנת לנסות להבין מה הם הקריטריונים להשקעה מוצלחת בחו"ל בתחום הנדל"ן.

השקעת נדל"ן מוצלחת בחו"ל – קריטריונים

"השקעות נדל"ן בחו"ל חייבות להתבצע במסגרת התאמת ההשקעה לצרכיו של המשקיע" מסבירה לנו דנה תדמור, מייסדת ומנכ"ל של חברת ההשקעות אקסיום המתמחה בהשקעות גלובאליות בתחום הנדל"ן. "השקעות אלו חייבות להיות מנוהלות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, וזאת במסגרת זיהוי השווקים והנכסים בעלי פוטנציאל הרווח הגובה ביותר".

אורי עצמון, מנכ"ל משותף בחברת אקסיום, תומך בדבריה של דנה תדמור ומוסיף: "המשקיע מחויב להיכרות מעמיקה עם תחום הנדל"ן והכלכלה המקומית במדינת היעד בה הוא מתכנן את השקעתו, ובנוסף, הוא מחויב להכיר את המערכות הפיננסיות והמשפטיות המונהגות באותה מדינת יעד. ההיכרות עם כל תחומי המיסוי והמשפט הנלווים להליכי ההשקעה, משפיעים בצורה ניכרת על אופן ההשקעה ועל אופן בניית תיק ההשקעה עבור המשקיע". מדבריהם של אורי עצמון ודנה תדמור, עולה תמונה לפיה השקעות נדל"ן בחו"ל, מחייבות את המשקיע לבצע הליך מקדים של לימוד לצרכי השקעתו, וזאת לצורך יצירת השקעות מושכלות שיובילו בסופו של הליך למקסום תוצאות ההשקעה. "בדומה להשקעות נדל"ן בארץ" מסבירה לנו דנה תדמור, "השקעות נדל"ן בחו"ל מחייבות את המשקיע, לזהות באופן ברור נקודות כניסה ויציאה אופטימאליות, וכל זאת בהתבסס על כלים פיננסיים, היבטי מיסוי והיבטי משפט הנלווים לכל השקעת נדל"ן בארץ או מעבר לים".

כיום, השקעות בתחום הנדל"ן בחו"ל בקרב המשקיע הישראלי, מתקיימות במדינות כגון: גרמניה, ארצות הברית וקנדה ובמדינות נוספות ברחבי אירופה. השקעות הנדל"ן עוסקות בכל סוגי הנכסים המניבים, לרבות, דירות למגורים, שטחי מסחר, חנויות ושטחים חקלאיים. חברת אקסיום המנוהלת על ידי אורי עצמון ודנה תדמור, עוסקת בין היתר בליווי משקיעים המעוניינים לנתב את השקעתם למדינות מעבר לים, וכל זאת באמצעות הליכי זיהוי של שווקים ונכסים בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה. בנוסף, החברה עוסקת בגיוס הון עבור המשקיעים המעוניינים להשקיע את כספם בשווקים מתפתחים מסביב לעולם בעלי פוטנציאל רווח גבוה במיוחד ובשווקים המתאפיינים באיתנות פיננסית ואופק כלכלי יציב. במידה וגם אתם שוקלים להיכנס לזירת ההשקעות הבינלאומית בענף הנדל"ן, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום זה ועם משקיעים אחרים שכבר ביצעו השקעות נדל"ן מעבר לים.

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design