חופשה בצפון- גם במחירים שוים לכל כיס

הצפון הוא אחד האזורים המגוונים אשר ניתן לראות בו סוגים שונים של נופים.  נופיו כוללים טופוגרפיה מגוונת: החל  מאזור העמקים, דרך גבעות הגליל התחתון, הריו המרשימים של הגליל העליון ועד לרמת הגולן שלולא היתה צופה אל הכנרת היתה נראית שילוב בין אירופה לבין המערב הפרוע. בצפון ענף האירוח הוא מפותח במיוחד וכל אחד יכול למצוא צימר בצפון המתאים לציפיותיו מן החופשה וגם תואם את יכולותיו הכלכליות. ישנו מגוון צימרים החל מצימרים יוקרתיים ומלכותיים ועד צימרים זולים אשר לא נופלים מאלה היקרים בחמימות ובשלווה שהם מקרינים.    

אירוח כפרי במחירים נוחים

אם אתם מחפשים צימרים במחירים נוחים ובמיוחד אם מדובר על חופשה משפחתית, חפשו להתארח בכפר נופש או אירוח כפרי השוכנים באחד הקיבוצים. שם לרוב המחירים נוחים יותר, התחושה היא כפרית אמיתית ומחוספסת מעט. צימר כזה מכיל כמובן את כל המרכיבים שתצפו למצוא בחדר כולל כל האבזור. בריכה תמצאו בצימר או בכפר הנופש עצמו או לחילופין תוכלו להכנס ללא תשלום לבריכת הקיבוץ הנמצאת במרחק של כמה דקות הליכה. יתכן שעל פינוקים כמו בריכה או ג'קוזי פרטיים תאלצו לוותר אך הדבר לא יגרע מן ההנאה. עבור הילדים הבילוי באירוח כפרי הוא חלומי בגלל המרחבים הירוקים שישנם במקום.

צימרים במחיר מציאה

אם קשה לכם לוותר על אוירה מלכותית ואתם מעוניינים למצוא צימר בצפון שיענה על כל ציפיותיכם ויספק לכם גם טיפול זוגי, בריכה פרטית ואוירה רומנטית יותר תוכלו למצוא צימרים זולים בעקבות מבצע או כאשר ההזמנה נעשית בדקה התשעים מחד או הרבה זמן מראש מאידך. לשם כך יש צורך ביותר עבודת הכנה וסקר מקיף אך לרוב העבודה משתלמת. אמנם אורח חייהם של רבים מאיתנו אינו מאפשר חופשה בדקה התשעים, אך אם אתם בשלב בחייכם בו הנכם חופשיים כמעט לחלוטין ממחוייבויות של עבודה ומשפחה (סטודנטים בחופשה למשל) תוכלו לחפש מבצעים של הרגע האחרון. עם זאת, ישנם גם מבצעים המיועדים להבטיח לבעלי הצימר את היותו מלא זמן רב מראש. אם אתם אנשי משפחה ועבודה חפשו דילים כאלה.

ואם לא אלה- גם קמפינג הוא חופשה

לא כל אחד בנוי לחופשת קמפינג, אך גם זו אופציה ועבור ילדים זו אופציה מהנה הטומנת בחובה חוויה אמיתית. גם לחניון קמפינג יש צורך לשלם כמה עשרות שקלים ללילה אך מקבלים בתמורה שירותים ומקלחות, תאורה ובחלק מהמקומות גם מקרר בו ניתן לאחסן אוכל.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design