חופשה מושלמת בצימר מפנק

במרבית הבתים בישראל המשפחות נמצאות במרוץ שאינו נגמר. בין עבודה, ילדים, סידורים ושאר התחייבויות נראה שאף פעם אין לנו זמן לעצמנו, שבו נוכל פשוט להירגע וליהנות מכל ההישגים הנפלאים שצברנו עד היום. למרבה הצער, אפילו החופשות מסתיימות לעתים תכופות במפח נפש. ראשית בגלל שחלק מן החופשות דורשות סידורים והתארגנויות לא פחות מהשגרה השוחקת עצמה. ושנית בגלל עצם המרחק, הלוגיסטיקה והמרוץ מאטרקציה לאטרקציה במהלך החופש. כך אנחנו פוגשים אנשים רבים שחוזרים לעבודה ומצהירים שהם זקוקים לחופש כדי לנוח מן החופשה עצמה.
המצב הזה לא יכול להתרחש כאשר אנחנו פשוט עוצרים את השגרה ומחליטים ללכת על צימרים יוקרתיים שכמותם יש רבים בארץ היפה שלנו. תרבות הצימרים בישראל היא גבוהה במיוחד, והצימרים האיכותיים יותר מציעים שפע אטרקציות ופינוקים שפשוט אין לנו בבית. מה נעים יותר מאשר להימלט מהשגרה לטובת מנוחה אמיתית? בלי טיסות, בלי אריזות מסובכות – פשוט לעצור את החיים ולעבור לעולם שבו אתם מקבלים את הטוב ביותר למשך כמה ימים של בריחה אמיתית.
החופש ליהנות ולהירגע
יש מי שנהנה להזמין את החופשה הקטנה הזו זמן רב מראש וליהנות לאורך זמן מהידיעה שעוד מעט יגיע זמן המנוחה והפינוקים. אחרים מעדיפים לברוח באופן ספונטני ולמצוא את עצמם בעולם שונה בהתראה של רגע. ישנם זוגות שיבחרו בצימר לזוג לחופשה רק לעצמם, אחרים יזמינו וילה למשפחות ויביאו עמם את הילדים. כך או אחרת, החופשה המרגיעה ביותר יכולה להתרחש בנוחיות הווילה עצמה שבה ניתן להשתמש כבסיס מפנק לטיולים באזור, או שאפשר לחילופין להשתמש בצימר מקום מפלט שלא יוצאים ממנו בכלל.כל הפינוקים של הבית נמצאים בצימר היוקרתי – וגם פינוקים רבים שאינם קיימים במרבית הבתים. ג'קוזי, בריכה, חצר יפה ופורחת. אח מבוערת, אפשרות לארח ולפגוש חברים ופינוקים נוספים.
כאשר מדובר בחופשה משפחתית, הרי שמרבית הצימרים ממוקמים באזורים שניתן למצוא בהם שפע של פעילויות לילדים. מצד שני, וילה משפחתית מפנקת תספיק בדרך כלל לבילוי חופשה מושלמת בלי לצאת ממנה כלל. הילדים נהנים ונרגעים באופן מיוחד בחופשה שמאפשרת להם לקבל זמן משפחה מרוכז, ממוקד ואיכותי. כאשר החופשה היא זוגית ורומנטית הרי שמדובר בהזדמנות נדירה לזמן איכות שמחזיר את בני הזוג לימים פנויים ורגועים יותר, שבהם היה להם רק אחד את השני. צימרים יוקרתיים מאפשרים לבני הזוג להתנתק בצורה מוחלטת מן העולם שסביבם, ולהתמקד אך ורק זה בזה. פרגנו לעצמכם חופשה מרגיעה באמת, ולכו על צימר יוקרתי באזור יפה ומרוחק.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design