חפש אותי בכל מקומות המסתור

איך מחפשים אותי והעיקר איך מוצאים אותי?! שאלת מיליון הדולר, תרתי משמע. כי את מי שמוצאים: הלקוחות, המפרסמים, המתעניינים – הוא זה שזוכה בקופה. הקופה של הכסף, של ההכרה ושל ה'להופיע' בראש רשימת מילות מפתח שההקלדה מעלה.                                                                          Global e-commerce and banking backgrounds for your design

עולם חדש, מעניין ומפתיע נמצא במרחק של מילות חיפוש. בשבילי, אחת מהדור הישן, זאת פנטזיה של מדע בדיוני. בהברקה של מילים ובהברקה של פשטות בחרה חברת SEONE   שהוסמכה רשמית לפרסום ע"י Google  להקים אתר שנקרא: 'לחץ-כאן'. אמרתי מבריק? ואכן, זה מבריק. בכלל, המשחק שלהם בנושא לשון נופל על לשון, דו-משמעויות של מילים וגם הומור חביב, מאפיינים את החברה הצעירה והדינמית ומעניק נדבך ברור ונוסף בנושאי פרסום בכל מכלול האינטרנט.

הפשטות של המחשבה, הקלות של הביצוע מאפשרים גם להדיוטות, כמוני וגם לאדיוטים אחרים… להבין תהליכים חשובים כמו איך לקדם אתר ב'גוגל', איך לנהל מודעות פרסום והכי חשוב איך לנהל מסע פרסום (קמפיין – בלעז) אינטרנטי מצליח ומעניין.

'לחץ כאן' הוא מדריך קידום אתרים נוח למשתמש ומכיל מידע מהימן ועדכני, העצות שאפשר למצוא בו, הן מקצועיות והטיפים… שווים כל שקל – מעניקים אינפורמציה על ניתוח נתונים, כך שאפשר לבדוק לבד את ההישגים שאליהם מגיע האתר שלכם!

ואני בורכתי בסקרנות. רק משהו חדש ואני חייבת לבדוק. נכנסתי לאתר 'לחץ כאן', כי הרי השם כל-כך מזמין מתבקש פשוט ללחוץ כאן: ואכן זה כך. הייתי חייבת לדעת כמה אנשים נכנסים לאתר שלי בחודש, או יותר יותר: מה מספר החיפושים החודשיים עבור מילות חיפוש מסויימות? אותי מעניין העסק הקטן שלי, בנושא חינוך והקניית כישורי למידה וקשב. ואותי גם מעניין שמי שמקליק יגיע אלי ולא למישהו אחר. אלמנטרי – כמו שאומר שרלוק הולמס. אז זהו, עלי לבחור מילות מפתח שיובילו את הלקוחות הפוטנציאליים אלי ולא למשהו אחר. ההמצאה המיוחדת והפשוטה של SEONE  מובילה את המשתמש ליצור חשבון ב 'Google Adwards' – שאגב, זוהי פעולה פשוטה וחינמית לגמרי. לידיעתכם! בהזנה של שם משתמש (של גוגל, כמובן) וסיסמא, אפשר לקבל גישה נוחה לכלי ולעוד כמה כלים שיש ל – 'Google Adwards' להציע. ולעשות קסם. מקסימום תוצאות עבור האתר הפרטי. בכלי הזה של מתכנן מלות מפתח ניתן להשתמש בשתי אופציות: א. להקליד מילות חיפוש או ב. להקליד את אתר האינטרנט האישי ותעשה סריקה של מילות חיפוש ואפילו יוצעו רעיונות לקבוצות מודעות.

נקלקתי כמו שאומרים נכדי, כשהם נכנסים למכונית ושמים חגורה. אז גם אני נקלקתי ואני משתמשת ב'לחץ כאן' כדי להיות נוכחת.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design