טיפוליים גינקולוגיים כולל הפסקת היריון

מערכת המין אצל האישה מורכבת מאוד ויחד עם מערכת המין של הגבר היא מביאה לעולם את הדורות הבאים. ברור הוא, שאי אפשר לנתק את הצד הטכני של כל נושא כניסה להיריון מהצד הרגשי שבכך. כל נושא המין והיחסים בין גברים לנשים מאוד מורכב ומסובך, אבל בראש וראשונה, מערכת המין אצל האישה חייבת לתפקד היטב מבחינה טכנית. במקומות שיש בעיות מסיבות שונות יש מקום להתערבות של בעלי מקצוע וביניהם: רופאים, גניקולוגיים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ובעלי מקצוע אחרים.
במקרים של הפסקת היריון מעורבים בעלי מקצוע רבים, שכן, אין יכולת לבצע בארץ הפסקה חוקית של היריון ללא אישורי וועדות שנמצאות בתוך כותלי בתי החולים. יש קריטריונים שונים להפסקת היריון והעיקריים שבהם קשורים בנושא של גיל האישה, חשש להיווצרות בעיות גופניות או נפשיות, חשש לפלילים,.חשש למומים ביילודים ועוד. בעוד שיש צורך באישור של הוועדה הרי שניתן לבצע את הפרוצדורה בכל מרפאה בעלת היתר לעסוק בפעילויות אלו. יש שיטות שונות להפסקת היריון וכל רופא יחליט על הדרך הנכונה בהתאם לתנאים ולמצב בשטח.
פרוצדורות מורכבות
מרפאות גניקולוגים מתמחות גם בנושאים של כריתת השחלות, וגם כאן מתבצעים הניתוחים על פי קריטריונים רפואיים ואחרים. יש כריתות שנובעות מחשש למחלות שונות. יש מצבים בהם הנשים הינן בעלות גנים שיכולים לגרום למחלות סרטן בסבירות גבוהה, והכריתות נועדו למניעה. כריתה של השחלות מתבצעת גם מסיבות תורשתיות וגם כאשר יש מקרים של מחלות סרטן בבנות אחרות במשפחה. גם טיפול של הפסקת היריון וגם כריתת השחלות מתבצעים על ידי גניקולוגיים אבל יש הבדל מהותי ביניהם. כריתת שחלות היא הליך בלתי הפיך בעוד שהפסקת הריון נועד לפתרון בעיה זמנית, והאישה יכולה להרות שוב בעתיד.
נשים אשר נתקלות בבעיה נשית מורכבת או אחרת יכולה לגשת לייעוץ במרפאת מומחים בתחום, ומומלץ שמנהליה יהיו מהשורה הראשונה. מדובר על נושאים חשובים שקשורים בבריאות האישה, ולא פחות חשוב, בטיפולי הפסקה של היריון שלא יגרמו לאובדן כושר הפוריות העתידית במרפאה יש צוות מומחים מעולה ומכשור מודרני שנועד לטיפול איכותי ומקצועי. כל מטופלת תזכה ליחס אישי מהרגע בו התקשרה לקביעת תור לניתוח כריתת שחלות או אחר ועד לרגע בו הסתיימה הפרוצדורה. צוות המרפאה ילווה אותה ויספק לה הסברים לאורך כל התקופה. בעת ביצוע ניתוחים היא תזכה ליחס מיוחד כולל שיחות מרגיעות על אמינות ובטיחות הפרודצרות המתבצעות.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design