טיפול בבעיות בתפקוד המיני של הגבר

כאשר זוג נתקל בבעיות פוריות לרוב המחשבה המיידית היא על האישה: על טיפולי הפוריות שהיא תצטרך לעבור ועל הדרך לעבר השגת הריון תקין ולידה. חשיבה מודרנית למדה להפנות זרקור גם אל הצד השני של המשוואה – הלא הוא הגבר. מסתבר שבמחצית מן המקרים הגורם לבעיית הפוריות נמצא אצל הגבר, אך כאן קיים מכשול אחר: אין בדיקה מהימנה לפוריות הגבר, ואיכות ספירת הזרע היא מדד לא מושלם לבעיות פוריות מן הסוג הזה. ובכל זאת, ספירה נמוכה תהיה אינדיקציה ראשונה לבדיקות נוספות. במידה ונמצאו בעיות בפריון הגבר ישנן אפשרויות טיפול אשר עליהן ניתן ללמוד בייעוץ אצל אורולוג מומחה.
מצב נוסף שבו אנשים מעוניינים להיוועץ עם אורולוג הוא סביב הטיפול בסרטן הערמונית. מדובר בסרטן שכיח במיוחד, אשר הטיפול בו משפיע במידה רבה על הפעילות המינית של הגבר. ברור שהמטרה העליונה היא הצלחת חיי המטופל והבאתו להחלמה מהירה. ועם זאת, אורולוג מומחה יכול לסייע גם לטיפול באיכות הפעילות המינית. חולי הסרטן ירצו להיוועץ עם מומחה לתחום לגבי שיקום ושימור הזקפה לגברים עם סרטן הערמונית כדי להבטיח איכות חיים מיטבית.
התמודדות עם קשיים בתפקוד המיני
נושאים מן הסוג שהוזכר לעייל מציבים בפני המטופלים התמודדות לא פשוטה. מעבר לקשיים הגופניים, להתמודדות עם קשיים הקשורים לתפקודים המיניים יש צד נפשי מורכב. גברים רבים מוטרדים מן הטיפולים ומתקשים לחלוק את חששותיהם וקשייהם עם הרופא המטפל. הבעיה מחמירה אפילו יותר כאשר מדובר בקשיים בתפקוד המיני ללא רקע פיזיולוגי ברור. כדאי לדעת שאורולוג מומחה המתמקד בנושאים כמו שיקום ושימור הזקפה לגברים עם סרטן הערמונית, בעיות בפריון הגבר, בעיות בתפקוד המיני וניתוחים מיני כירורגיים מסוגל להציע ייעוץ רב ערך ושפע ידע שיכול לפתור בעיות קשות ומטרידות.
כאשר ניגשים לטפל בבעיות מן הסוג הזה חשוב לוודא שפונים אל המרפאה הנכונה. בעולם הרפואה כיום ניתן למצוא אורולוגים שמתמחים ספציפית בתחומים הללו, וכדאי להעדיף אדם שמתמצא במיוחד בתחום שעל הפרק. בנוסף, מומלץ להגיע למרפאה דיסקרטית ומקצוענית שיכולה להציע שירות לקוחות ברמה גבוהה שתקל על החשש והמבוכה. ולבסוף – חשוב לוודא שהרופא שאתם פונים אליו מכיר את הטיפולים המתקדמים ביותר ונמצא בחוד החנית של החדשנות בתחום הספציפי הזה. בכל מצב של קשיי פוריות, קשיים בתפקוד המיני או התמודדות עם סרטן הערמונית חשוב לפנות אל המטפל הנכון ביותר שידע לשתף פעולה ולקדם את בריאותכם מול אנשי המקצוע הנוספים שמלווים אתכם.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design