כל כך הרבה ידע – כל כך קשה להכריע!

כמה שנהיה חכמים, כמה שנהיה נבונים, כמה שנלמד וכמה שנשכיל – לא נוכל לעבד ולהפנים ולהשתמש בכל הידע שנמצא! עובדה! אנחנו חיים בעידן של ידע. לחיצה קלה על כמה מקשים ועולמות שלמים נפרשים לפנינו. כל מנהל מבין שאין סיכוי שיוכל להשתלט על כל מגוון המקורות שלפניו, על כל מגוון האינפורמציה שנכנסת וצריכה לצאת ועל כל מגוון הנתונים שנכנסים ויוצאים ויש להתחשב בהם.                                                                                               business man success                                                       

מה עושים? איך ניתן, בכל זאת, לקבל שליטה כלשהי על הידע העסקי הזה, על מה שנקרא: בינה עסקית. פונים לחברת גרין האוס Greenhouse  ובקליק אחד או בשם המסחרי קליק-ויו QlikView  יש תשובות.

המערכת המתקדמת הזו של ה-BI כלומר ה- Business intelligence או בעברית פשוטה: בינה עסקית, נותנת את התשובה היעילה ביותר. בהפעלה פשוטה יש תוצאות!

v      זה מהיר! – הפלט של יישום מסוים או רחב יותר מגיע במהירות הבזק.

v      זה גמיש! – יש תשובה לפי השאלה! מתאים לכל ארגון מחברות קטנות/בינוניות (SMB) ועד ארגונים בינלאומיים, בכל התחומים ובכל המגזרים. ויתרה מזו: גם ליחידה ספציפית ולשאלה ספציפית יוצאת תשובה.

v      זה משתלם! – גם בתפעול וגם בתחזוקה. התאמה לצרכים משתנים במידת צורך מיידי.

v      זה פשוט! – קל ויעיל ותשובות ברורות מופיעות לשאלות ספציפיות.

v      זה אישי! – כל אחד יכול ליצור מסך בהתאמה אישית.

v      זה מתקדם! – מתאים לכל סוגי הניידים, הטאבלטים והסמארטפונים.

v      זה משתף! – אפשר לידע ולשתף שותפים וקולגות עסקיים במסך עבודה גם אם אין להם קליק-ויו.

v      זה תגליתי! – אפשר להכניס מידע ולשפר ביצועי עסק, ריווחיות, לגלות שווקים פוטנציאליים ולספק תובנות ניהוליות לקבלת החלטות במגוון תחומים.

v      זה אנליטי – תשובה לפי חשיבתו של המנהל ולפי צרכיו העסקיים.

v      זה ישיר – חיפוש אסוציאטיבי של כל דבר בכל מקום, ישלוף ויציג מידע מכל מערכת שמאכסנת נתונים.

יש הרבה יתרונות במערכת המשוכללת. דבר נוסף הוא המגע המכריע והקובע – הגורם האנושי. ב-חברת גרין האוס Greenhouse  יש את היתרון הזה. יש להם את הניסיון העשיר בהתאמת פתרונות לארגונים השונים. המקצועיות, השירות המעולה, ההבנה העמוקה של הצרכים והיעדים של הלקוחות מובילים לתוצאות מעשיות וישימות.

כל העולם פרוש לפני מקבל ההחלטות: על כל מסך יש את הנתונים הרלוונטיים, כל מאגרי המידע משקפים את התמונה האמיתית שיכולה להשתנות בשניות – והאדם צריך, בסופו של דבר, להכריע!

 

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design