לארח בסטייל

עבור מי שמארחים הרבה, ואוהבים לארח, הסוגיה של בחירת פינת אוכל היא משמעותית. אנחנו רוצים שלאורחים שלנו ולנו יהיה נוח, נעים ומזמין. אנחנו שואפים שלכל אחד מהסועדים יהיה את המקום והמרווח שלו ושהחוויה תהייה טעימה ומהנה. בנוסף, חשוב לנו בוודאי ששולחן האוכל וגם הכיסאות יראו הכי טוב שאפשר ויתאימו לקו העיצובי הכללי של הבית. את כל זה אנחנו רוצים יחד עם מוצר איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים. מה קורה במצב בו אנו ממש נהנים לארח, אבל אנחנו משפחה קטנה ולא זקוקים לפינה גדולה בכל יום? כך נבחר נכון.

 

שולחן אוכל למשפחה קטנה

נניח ואתם זוג הורים עם ילד אחד או שניים. אתם בוודאי אינכם זקוקים לאכילה בתוך פינת אוכל גדולה במשך כל יום ויום. סביר להניח שאת הארוחות הקבועות תאכלו סביב השולחן, אך לא תזדקקו למקום רב. בחירת פינה הכוללת שולחן וכיסאות, צריכה להיעשות תוך התחשבות בסגנון החיים בתוך הבית. בידקו בראש ובראשונה כמה ארוחות אתם נוהגים לאכול בין כתלי הבית. יכול מאוד להיות שפינת האוכל בה תבחרו תשמש אתכם רק בסופי שבוע. אם אתם הורים לילדים צעירים, חשוב ששולחן האוכל בו אתם בוחרים יהיה מתאים לגובהם ויוכל לאפשר להם לאכול בנחת על כסא מיוחד לתינוקות או על כסא רגיל, במידה ומדובר בילדים יותר גדולים.
הדבר השני שעליכם לשאול את עצמכם הוא מה הגודל שיש בבית עבור פינת אוכל. יתכן ואתם תגלו במהרה שאולי אין לכם ממש מקום לפינה ענקית או שבכלל אין לכם מקום לפינה ואז יהיה צורך "לחשב מסלול מחדש".

אם אתם משפחה שאוהבת לארח, נסו לשער מה מספר האנשים הממוצע שאתם נוהגים לארח. במקרה כזה כדאי לבחור שולחן אוכל שניתן לפתוח ולסגור אותו, כך שהוא גדל וקטן בחזרה בהתאם לצורך הספציפי שלכם.

 

לא לוותר על העיצוב

העיצוב של פינת אוכל הוא חלק מהותי מתהליך הבחירה. שאלו את עצמכם האם אתם מוכנים להשקיע בחומרים היקרים ביותר, או שאתם מוכנים להסתפק בחומרים טובים אך פחות יקרים. כדאי לחשוב גם האם אתם מעוניינים בפינת אוכל עגולה או מלבנית או אולי אפילו אליפטית. כיום יש מגוון צורות של פינות אוכל, ואפשרויות הבחירה הן רבות. העיצוב עצמו צריך להתאים לעיצוב הכללי של הבית. אתם ממש לא רוצים שצבעי השולחן או הכיסאות יתנגשו עם פלטת הצבעים של הבית כולו. לעתים יש מי שאוהבים דווקא ליצור ניגודיות צבעונית בין צבע השולחן לכיסאות, בין הכיסאות עצמם או בין פינת אוכל כולה לבין הבית עצמו.
יודעים בכיוון כללי מה אתם מחפשים אבל צריכים עוד הכוונה? אל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום. מעצבים שונים ידעו להציע לכם את המבנה האופטימלי לפינת אוכל ולייעץ לכם לגבי בחירת הצבעים. ניתן לבנות פינת אוכל מההתחלה ועד הסוף, וכמובן ש

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design