לא מוותרים על הרצאה מרתקת

הרצאה שמתחילה בשאלה: 'מיהו אדם מאושר?' הרצאה שכוללת את הנוסחה המרתקת של תשוקה ומיניות והיות התשוקה מקור הנעה לחיינו, הרצאה שכוללת ניסיונות לנתח את הרגש וכיצד ניתן לשנות את החוויה הרגשית והרצאות אודות הפסיכואנליזה וחלומות הן הרצאות בנושאים מרתקים.

 

הרצאות אלו הן הרצאות שמצליחות למשוך אליהן כמות גדולה של אנשים שמעוניינים לשמוע מה יש לאותו מרצה לומר וכיצד הוא יכול לתרום להם אינטלקטואלית בנושאים מעניינים ביותר. מדי שנה יותר ויותר אנשים מחליטים שהם מעוניינים בהעשרה ויותר ויותר חברות וארגונים שונים מחליטים לשכור את שירותיהם של מרצים מובילים ובעלי שם ליום כיף מהנה של עובדי החברה. מעוניינים לדעת על מה מדובר וכיצד ניתן לבחור את אותה הרצאה מרתקת? התחילו לקרוא!

 

הרצאות הן לעיתים חלק בלתי נפרד מאירוע חברה, דבר שתורם משמעותית לערב מהנה עם תוכן איכותי. נכון להיום יש אפשרות להחליט שמעוניינים לשכור את שירותיו של מרצה, כמו למשל יורם יובל, דבר שיבטיח לכם תוכן איכותי, מעניין ומתפתח. בנוסף, יורם יובל הרצאות ידועות כהרצאות שמאפשרות דינמיקה טבעית בין הקהל לבין המרצה בנושאים מעניינים, כמו למשל השאיפה אל האושר ומה גורם לאנשים להיות מאושרים. מהי הצלחה וכיצד כל אחד יכול להתמודד עם השדים הפרטיים של עצמו. האם האהבה היא תופעה נורמלית או בעצם טירוף בו כל אחד ואחת מאיתנו לוקים בשלב זה או אחר בחיינו. מהם ההבדלים בין המוח שלו לבין המוח שלה. למה אנחנו בעצם חולמים והאם החלומות שלנו הם למעשה הגשמת המשאלות שלנו? ומה זה אומר לגבי סיוטי הלילה שלנו? מה זה רגש וכל מיני נתונים מרתקים אודות תשוקה ומיניות בחיינו ומדוע אנחנו כל כך נהנים מקיום יחסי מין. נושאים מרתקים אלו גורמים  לאנשים רבים להזמין הרצאות של פרופסור יורם יובל.

 

יורם יובל הרצאות הפך למותג זה לא מכבר. כאן מדובר על הרצאות מצליחות מאוד אשר מוזמנות לאירועים שונים שנערכים מטעם מקום עבודה, מסיבות פרטיות, חוגי בית, השתלמויות ואירועים נוספים וזאת משום שהן מצליחות לרתק את כל המשתתפים באירוע. ההרצאה המבוקשת תמיד תיבחר בהתאם לקהל היעד שיגיע אליה ובהתאם לנושא המתאים לסוג האירוע. פרופ' יובל הוא פסיכואנליטיקאי, חוקר מוח ופסיכיאטר שחיבר ספרי רב מכר, התחיל את דרכו כמטפל ומשמש בתפקיד מרצה באוניברסיטה העברית וראש מחלקת טראומה בביה"ס לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת חיפה. במקביל, הוא מנחה את תכנית 'שיחת נפש' ומעביר הרצאות מרתקות בתחומים שונים על פי הזמנה. כעת, כל שנותר הוא לבחור את ההרצאה הנכונה ולהתחיל ליהנות.

 

 

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design