לנקות בראש שקט

במרחב הביתי, אנחנו לא יכולים לדמיין כיצד החיים שלנו היו נראים ללא השימוש בשואב אבק. הוא מנקה, חוסך לנו זמן יקר והופך את כל פעולת הניקיון הביתי לקצת יותר פשוטה. כאשר מדובר במקומות ציבוריים, בעלי שטחים נרחבים הדורשים ניקיון ותחזוקה שוטפת, יכנס לתמונה שואב אבק תעשייתי. למעשה, כמעט בכל מבנה ציבורי נעשה שימוש בשואבי אבק מאסיביים אלה. פשוט כי אין דרך יעילה מזו לניקוי חללים גדולים אשר מתלכלכים בצורה יותר אינטנסיבית ודורשים הקפדה יתרה על ניקיון.

באילו מצבים נעשה בו שימוש

ניקיון באמצעות שואב אבק תעשייתי יעשה בחללים גדולים, שאינם שייכים לסביבה הביתית בדרך כלל. בנייני משרדים נדרשים להשתמש בשואבי אבק כאלה משום שמידי יום עוברים במבנה מספר רב של אנשים, ויש צורך לנקות בזמן קצר שטח גדול מאוד. השמירה על הניקיון חשובה בכל בניין משרדים, אך יש לה חשיבות רבה כאשר מדובר על מבנים אשר נותנים שירות לקהל לקוחות. כך לדוגמה, מבנים של בנקים, משרדי ממשלה או חנות אינם יכולים להישאר ברמת ניקיון לא נאותה. חישבו על הפעם ההיא בה נכנסתם לחנות שהייתה מאוד לא נקיה ונראה היה בבירור שלא נעשה שם שימוש בשאיבה על ידי שואב אבק תעשייתי. התחושה לא נעימה הן ללקוחות וכמובן שגם לעובדים. מעבר לאי הנעימות, במקרים מסוימים הלקוחות יבחרו להמשיך הלאה ולא להיכנס לקנות בה.

מה הייחוד של שואבי האבק האלה?

קיימים סוגים שונים ומגוונים של שואבי אבק. בבחירת שואב אבק תעשייתי, יש כמה אפשרויות. המשותף לכל שואבי האבק האלה היא עוצמת השאיבה שלהם. כמו כן יש בהם מכלי איחסון, הנבדלים זה מזה בנפח שלהם. אם נדמה לכם ששואבי אבק תעשייתיים הם רועשים ומסורבלים, אתם בהחלט טועים. כיום שואבים אלה הם בעלי משקל נמוך יחסית, מאפשרים תפעול פשוט ונוח ואינם רועשים כלל. גם הפילטרים שלהם חזקים ודרגת הסינון בהם גבוהה במיוחד. מכלול היתרונות הזה מאפשר ראש שקט לכל מי שאחראי על ניקיון ותחזוקה של מבנה. ניתן להפעיל אותו גם כאשר המבנה אינו ריק לחלוטין, משום שפעולתו אינה מפריעה ואינה גורמת רעש.
עוד יתרון של שואב אבק תעשייתי היא אפשרות הבחירה. כיום ניתן לעבוד עם שואבים אלה בשני מצבים: רטוב ויבש. בצורה זו השואב משלים את פעולת הניקיון בצורה אופטימלית וחוסך זמן רב של עבודת ניקיון.

 

לבחור את השואב המתאים

המבחר של שואבי אבק המתאימים לניקוי חללים גדולים הוא רחב. בשל כך, קשה לדעת באיזה סוג של שואב אבק תעשייתי כדאי לבחור. בכל התלבטות כדאי לפנות לאנשי מקצוע בתחום שיוכלו להמליץ על הדגם והסוג המתאים ביותר עבור הצרכים שציינתם. הבחירה צריכה לקחת בחשבון את גודל המבנה אשר אותו אתם מעוניינים לנקות. כמו כן, חשוב להבין מה האינטנסיביות של ניקיון המבנה: האם מדובר במבנה שיש לנקות אותו על בסיס יומי או כמה פעמים ביום? או שזהו מבנה הדורש ניקוי עם שואב אבק תעשייתי רק מספר פעמים בשבוע? הבנה של הצרכים המדויקים שלכם תסייע במציאת השואב המתאים ביותר.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design