מזרון אורטופדי- הבחירה הנכונה

מזרון אורטופדי הוא מזרון שמספק את התמיכה הטובה ביותר לגוף בעת שינה ו/או מנוחה.מאמר זה ימנה את היתרונות של מזרן זוגי אורטופדי וימנה מה הם השיקולים החשובים בעת בחירת מזרן כזוג.                                                                                                                                                                                       bedroom

המזרון האורטופדי- המזרן הבריא

מזרון מסוג אורטופדי הוא מזרן שמספיק תמיכה לשלד של הגוף, דבר שכולל גם את השרירים והמפרקים בגוף. מלבד התמיכה שהמזרון מספק לגוף הוא מפחית לחץ מנקודות מסוימות בגוף בעת השינה או המנוחה ועל ידי כך מבטיח איזון אידיאלי בעת שינה, שינה רציפה ושאותו אדם שישן עליו לא יסבול מכאבי שרירים או שרירים תפוסים לאחר שינה. רוב האנשים אינם מודעים שעמוד השדרה שלהם הוא בצורה של האות 'אס' באנגלית ומשום שמזרונים רגילים אינם בנויים לתמוך במבנה הטבעי של הגב, רק מזרון מסוג אורטופדי יבטיח להם את אותה תמיכה לה הם זקוקים.

 

מזרן זוגי- חשוב לדעת

הרבה זוגות שמחליטים לעבור ולגור ביחד או זוגות שחשים שהמזרון הזוגי שלהם "כבר לא עושה את העבודה" עומדים בפני החלטה כבדת משקל באשר לסוג המזרון הזוגי אותו הם יבחרו. החלטה זו חשובה משום שהמזרון חייב להתאים לשני הצדדים. חלק מהנקודות החשובות אותן יש לקחת בחשבון טרם בחירת מזרון הן:

  • בחירה משותפת- תמיד חשוב ששני הצדדים יבחרו את המזרן. אם צד אחד מנסה את המזרון ולאחר שהוא מגיע לדירה הצד השני מגלה שהמזרון אינו מתאים לו או לה, בני הזוג בבעיה ואיכות השינה של אחד מהם נפגמת.
  • סוג מזרון- זוג חייב לקחת בחשבון שמזרון מסוים ששימש אותו בעבר לא בהכרח יתאים לו במתכונת הזוגית. אם אחד מבני הזוג נהג לישון אל מזרון אורתופדי קפיצים ואילו אחר נהג לישון על מזרון ויסקו רך, חשוב מאוד להגיע למסקנה מהו סוג המזרון הנוח ביותר לשני הצדדים. יש מצבים בהם בני זוג בוחרים בסופו של דבר שני מזרונים שונים למיטה זוגית.
  • חברה מוכרת- חשוב לקנות מזרון מחברה מוכרת שידועה כחברה שמייצרת מזרונים זוגיים איכותיים, מספקת אחריות למזרון ובכל מקרה של בעיה ניתן לפנות לחברה.
  • מחירים- המחיר של מזרון זוגי תלוי בפרמטרים רבים, כמו למשל הגודל שלו, האם מדובר על מזרון אורטופדי, האם מדובר על מזרון של חברה מוכרת שמספקת אחריות לתקופה ארוכה ועוד.

 

לסיכום, בחירת מזרן זוגי צריכה תמיד להיעשות כזוג ולהתבסס על התקציב הקיים של בני הזוג, הנוחות שלהם, האחריות על המזרון והאיכות שלו.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design