מי לא שמע על גוגל?

אני הכי אוהבת ש'גוגל' מחליפים את כיתוב הלוגו שלהם בתדירות גבוהה! תמיד הם מפתיעים אותי. (עלי להתוודות: אני פותחת את המחשב בבוקר ולפני שאני בודקת מיילים, אני בודקת במה יפתיעו אותי ב'גוגל', איך 'google' יהיה כתוב היום? – כל אחת והשריטה שלה…)

ידוע שמנוע חיפוש בו מבקרים הכי הרבה אנשים בעולם הוא 'גוגל', ולמה ללכת לעולם? 9 מכל 10 אנשים בישראל מחפשים מידע ב'גוגל'!

והראייה לכך: אנחנו, המשפחה המורחבת,  יושבים בארוחת ליל שבת סביב שולחן עמוס בכל טוב. מפטפטים, מתווכחים, דנים בעניינים ברומו של עולם. והנה פורץ ויכוח על 'איזו כרית כדאי לקנות'. כל אחד מוסיף את דעתו המנומקת ונכדנו בן ה-8 (עד 120) מרים את קולו: "מה הבעיה? נעשה 'גוגל'!" ובכך נפתר הויכוח (כמובן שצדקתי).

האמת? לקח זמן לקבל את האינפורמציה שחפשנו. התברר לי שצריך להיות במקום טוב ב'גוגל' כדי להיות קיים. כדי להיות במקום טוב, מישהו צריך לקדם אותך. יש מצב כזה: קידום אתרים בגוגל. כדי שאינפורמציה מסויימת תהיה אמינה ותלקח ברצינות היא צריכה להגיע ממקור מהימן, ידוע, מכובד ורלוונטי. בכל נושא ואפילו בנושא הכריות שחפשנו (מה פתאום חפשנו? – אני סומכת לגמרי על המומחיות האינטרנטית של בעלי…) לקח די הרבה זמן עד שהיינו שבעי רצון מהמידע שהשגנו. מעניין היה לראות שהמידע הרלוונטי הגיע ממקורות שונים וכנראה נעשתה החלפת קישורים נכונה ונבונה שהובילה אותנו לבטוח במידע הספציפי ובאמת לבחור בכרית הנכונה לנו.

קנינו את הכרית. בחירה נכונה. הכרית מעניקה לנו תמיכה טובה והעיקר: קמים בבוקר רעננים, ללא כאבי צוואר! הצליח לקידום אתרים בגוגל שעשה את המלאכה!

לאחר שנחשפתי על איך ועל מה יש לשים לב כדי שבאמת אגיע למידע שמתאים לי, הבנתי שצריך לבחור במקצוענים שיעשו את העבודה לאתר כלשהו. השם Seone הופיע בהרבה אתרים בתחתית האתר כבונה או מקדם האתר. ובהיותי סקרנית מטבעי נכנסתי לאתר שלהם והתברר שהסנדלר באמת נועל נעליים מצויינות. האתר שלהם ברור והמעברים בין הקישורים מהירים ומדוייקים. האינפורמציה מעניינת והתברר לי שהם מוסמכים רשמיים לפרסום ע"י גוגל. הסתקרנתי. עולם חדש נפתח לפני. מושגים כמו החלפת קישורים, תנועה ישירה, תוכן רלוונטי הופיעו במאמרים שונים. גם עליהם עשיתי 'קליק' והגעתי לעוד ועוד אינפורמציה. התחלתי להתלהב: דבר מוביל לדבר. אתר מוביל לאתר אחר. כל כך הרבה מידע קיבלתי. ואני לתומי חשבתי שכדי לקנות כרית יש רק להכנס לגוגל ולהקליק: כרית.

למידע נוסף על קידום אתרים באינטרנט

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design