מנהל הוא לא סתם בוס

בעולם מורכב יש צורך ביכולות וירטואוזיות. לפני כמאה שנה היו בעולם כמה חברות ענק. בימינו יש אלפי או אפילו מיליוני חברות המגלגלות סכומי עתק. חברות שמעסיקות אלפי עובדים ברמות שונות של יכולות ומשרות. כדי שתהיה שליטה בכל-כך הרבה הסתעפויות, יש צורך בניהול נכון. מנהל שהוא לא רק סתם בוס, מפזר סמכויות, נעזר באנשי מקצוע מעולים והכי חשוב נעזר ביכולות המחשוב המתקדמות ביותר. זה חשוב והכרחי. יש צורך שניהול הייצור של המוצר יתבצע בדרך הנכונה ביותר, ביעילות הרבה ביותר ובשליטה על כל השלבים בדרך המקצועית ביותר.                                                                                                                                                    business man success

מקום הייצור הוא לא רק השטח הפיזי. ניהול רצפת ייצור הוא יכולת השליטה על אזור המלא במשאבים. יש שם מכונות, יש שם חומרי-גלם, יש שם אנשים ויש שם ציוד משלים. וכשיש ריכוז כזה של דברים יש מקום רב להתייעלות. לחברת גרין האוס Greenhouse  יש את היכולת לשלב את הבינה העסקית (BI) לתוך העולם של הייצור. תרשים הזרימה של איסוף נתונים – הפקת מידע – יצירת ידע – הנעה לפעולה יעילה ונכונה הוא תוצאה מדוייקת של ניהול הייצור. בצורה של תרשימי עומק יכול המנהל  לנתח את מה שהנתונים מראים לו ולהגיע להישגי:

v      שיפור בניצול של המכונות העומדות לרשותו.

v      זיהוי סיבות של פסילת תוצרים.

v      מניעת השנות של פגמים.

v      שיפור איכויות והפחתת תקלות.

v      צמצום עלויות ע"י ניצול נכון של חומרי גלם.

v      הכנה מיידית ומדוייקת של נתונים לקראת ישיבות ומפגשים.

v      יכולת שליטה בזמן התגובה כאשר יש צורך בפתרון מיידי.

v      יכולת ייצור יעילה במגוון חומרים ותוצרים.

v      שליטה בנושא האספקה בזמן ומניעת דחייה.

v      יעילות, סטנדרט קבוע, וניהול על.

מרשים? בהחלט! ניהול רצפת ייצור בדרך מדוייקת ויעילה זהו האתגר העומד בפני כל מנהל מתקדם. לכן הבחיה שלו בחברת גרין האוס Greenhouse  היא הדרך הנכונה להצלחה. להם התוכנות המתקדמות ולהם האנשים שינחו אותו לשימוש נכון בכלי העבודה שבחר. הרבה רוצים להיות מנהלים והרבה הופכים להיות בוסים. אלה שהם מנהלים יחודיים מודים שאינם יודעים את הכל ונעזרים בכלי עבודה וביעוץ נכון כדי להוביל את ארגונם, מפעלם או העסק הפרטי שלהם בתוך המאה ה-21 . כל כך הרבה נתונים, כל כך הרבה החלטות, כל כך הרבה אוגריתמים שיש לשבץ בתוך הפאזל הגדול של העשייה – כדי להוביל להצלחה. לא מקנאה בהם!

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design