מערכת שכר על ענן – שעוני נוכחות ועוד

כל מעסיק יודע שאחד האתגרים הגדולים ביותר בניהול העסק הינו ניהול מיטבי של מצבת העובדים. לא פשוט לנהל את העובדים תוך שמירה על שביעות רצונם לצד השגת תפוקה מרבית. בנוסף, המעסיק שואף לשליטה בהוצאות השכר האדירות תוך זיהוי מהיר של בעיות ומגמות. מטרה נוספת היא השגה של שקיפות מלאה בהתנהלות מול העובדים ליצירת אמון הדדי מרבי, ואפשרות לניהול משא ומתן יעיל על שכר העבודה. מרבית האלמנטים של מערכת היחסים המורכבת הזו אמורים להתנהל באמצעות מערכת חישוב השכר והנוכחות, אך לא כל המעסיקים מודעים לכך שאותם שעוני נוכחות פשוטים יכולים לשפר במידה ניכרת את ניהול כוח האדם בחברה.

דמיינו מערכת שלא רק מאפשרת תיעוד של שעות העבודה בצורה הנוחה לכם, אלא מעניקה לכם גם אפשרות של הפקה של דוח שעות עבודה ומגוון רחב של דו"חות ושליחתם באמצעות דוא"ל. מערכת שניתן לגשת אליה מכל מחשב המחובר לאינטרנט ולנהל באמצעותה את משכורות העובדים, להפיק תלושים וכל מסמך או דוח רלוונטי. על אותה מערכת תוכלו לגם לבצע סימולציות של שכר, לראות דוחות מגוונים בזמן אמת לגבי נוכחות העובדים ולתת לעובדים כל דוח שירצו לעיין בו לגבי כל היסטורית העבודה שלהם בחברה.

מערכת שכר ושעון נוכחות וירטואליים

כמו בתחומים רבים אחרים, רשת האינטרנט מציעה פתרונות מתקדמים גם בנושא של מערכות שכר וסביב שעוני נוכחות. אין כל סיבה לא לנצל את הכוח האדיר הזה ולרתום אותו לצרכים של העסק שלכם. מעבר לזמינות של המידע מכל מחשב שיש לו חיבור לרשת, תוכלו לחסוך בהוצאות על רכש שרתים ועל תחזוקתם. המידע יאוחסן על גבי ענן, ויזכה לגיבויים ואבטחת מידע על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. בצורה הזו לא תצטרכו לאבטח ולדאוג למידע הרגיש הזה באמצעים המוגבלים של העסק הפרטי שלכם.

אין צורך להרחיב במילים על היתרונות הגלומים עבור המנהל כאשר הוא יכול לבצע הפקה של דוח שעות עבודה ומגוון רחב של דו"חות ושליחתם באמצעות דוא"ל. התקשורת הופכת לקלה, פשוטה וזורמת. האיחוד של מערכת הנוכחות עם מערכת השכר מונעת חילוקי דעות והקלדות שגויות, שהרי בפועל העובד עצמו הוא זה שהזין את הנוכחות ישירות למערכת השכר. מדובר בזרימה הטבעית והנכונה ביותר של המידע מן העובד אל מערכות השכר של החברה ומשם אל דוחות ההנהלה ברמה הגבוהה ביותר. מנהל ששואף לתמונה מלאה על הוצאות השכר הכבדות בעסק לא יסתפק בפחות מכך.

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design