ניהול תיקי השקעות דרך האינטרנט

רשת האינטרנט הובילה לשינויים מרחיקי לכת במגוון רחב של תחומים, החל מהאופן בו אנו צורכים תוכן ומשיגים מידע, דרך האופן בו אנו מתכננים ומבצעים רכישות וקניות ועד לאופן בו אנו משקיעים את כספנו באפיקי השקעה כאלו ואחרים. כיום, באמצעות רשת האינטרנט כל אחד ואחת מאיתנו יכול לעשות שימוש רב ערך ברשת האינטרנט בכל הנוגע להשקעות כספים בשוק ההון. רשת האינטרנט מספקת לכם גם מידע רלוונטי ועדכני בכל רגע נתון, גם משמשת כאמצעי השוואה בין אפיקי השקעה כאלו ואחרים וגם מאפשרת לכם לבצע אונליין מגוון רחב של פקודות השקעה.                                                  business woman with dollar sign

יחד עם זאת, המסחר דרך האינטרנט מותאם בעיקר לאילו מביניכם הבוחרים לעשות זאת באמצעות מסחר יומי בבורסה, או לחילופין, לאילו מביניכם הבוחרים באפיקי ניהול תיקי השקעות באמצעות בית השקעות מקצועי ומנוסה. החלופה השנייה מאפשרת לכם למנף את השקעותיכם באמצעותם של מנהלי תיקים בכירים, כאשר רשת האינטרנט העומדת לרשותכם הופכת להיות אמצעי לבדיקת חלופות והשגת מידע אודות אפיקי ההשקעה המוצעים לכם על ידי בית ההשקעות.

בחירת בית השקעות-כיצד?

בדומה לכל הליך בחירה שירותי אחר, גם הליך בחירתו של בית ההשקעות חייב להתבצע בהתאם למספר קריטריונים מקצועיים הכוללים בין היתר את הוותק המקצועי של בית ההשקעות, אפיקי ההשקעה המוצעים לכם על ידי מנהלי התיקים, ניסיונם המקצועי של מנהלי התיקים הפועלים מטעם בית ההשקעות, היקף העסקאות המנוהלות על ידי בית ההשקעות, אופן התנהלותו של בית ההשקעות אל מול לקוחותיו, דמי הניהול הנגבים על ידי בית ההשקעות בגין ניהול תיקים וניהול אפיקי ההשקעה, וכמובן, זמינות נציגי בית ההשקעות בנוגע לכל פנייה אותה תבצעו לצורך בירורים וכדומה. כמו כן, הקפידו לבדוק האם בית ההשקעות מעמיד לרשותכם הליך בניית תיק השקעות המותאם ליכולות הכלכליות שלכם ולאופי ההשקעתי שלכם.

כיום, במקביל לבתי ההשקעות הגדולים הפועלים במדינה, תוכלו ליהנות ממגוון הולך וגדל של בתי השקעות המיועדים למשקיע הקטן או הבינוני. בתי השקעות אלו מתאפיינים במתן שירות אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיו, כאשר כל פעולה השקעתית נבחנת בקפידה על ידי מנהלי התיקים הפועלים מטעם החברה ועל ידי הלקוח עצמו. השילוב בין הידע המקצועי של איש מקצוע העוסק לאורך כל שעות היממה בניהול אפיקי השקעות לצורך ניהול תיקים לבין המידע הגלוי העומד לרשותכם ברשת האינטרנט, מאפשר לכם אחד ואחת מכם, לתכנן באופן שכלתני את אפיקי ההשקעה המותאמים גם ליכולותיכם הכלכליות וגם לאופי ההשקעתי שלכם.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design