נראים טוב- מילוי שפתיים והצערת העור

אם בעבר אנשים היו צריכים להתמודד עם ההזדקנות הטבעית של העור, עם הקמטים החדשים שצצו להם מדי תקופה ועם עור הפנים הרופס וזאת משום שלא הייתה להם ברירה, כיום יש ברירה וכל אחד שמעוניין להצעיר את עור הפנים שלו ולעבות את השפתיים הדקות יכול להגיע אל מומחה ולעבור תהליך מהיר שבסיומו תתקבל תוצאה מרשימה.                                  pretty young girl

 

השפתיים איבדו נפח- יש פתרון

המשמעות הסמלית של השפתיים ידועה היטב לכל אחד ואחת מאיתנו. אין זה מקרי שבין האייקונים המוכרים ביותר בסמארטפונים נמצא גם אייקון של זוג שפתיים שמסמלות תשוקה וחושניות וכל אחת שמעוניינת להצטלם בתנוחה אטרקטיבית מנסה להדגיש את השפתיים שלה אם על ידי שפתון ואם על ידי מימיקת פנים אטרקטיבית. נכון להיום, כל אישה או גבר עם שפתיים דקות, אם משום שהם נולדה עם שפתיים צרות ואם משום השפעות הגיל יכול להגיע אל רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ולעבור תהליך מהיר של מילוי השפתיים וכן טיפולי לייזר למטרת הצערת העור.

 

מילוי שפתיים משמע הוספת נפח לשפתיים והשבת המראה המלא והחושני. כבר בשנות ה- 40 השחקניות דרשו עיבוי של שפתיים והדבר נעשה על ידי הזרקה של שמן פראפין שגרם בסופו של דבר לכל מיני סיבוכים לא סימפטיים ולכן פעולה זו הופסקה. בשנות 50-60 החלו כל מיני ניסיונות הזרקה עם חומר הסיליקון אך גם הוא גרם לכל מיני סיבוכים ולכן גם פעולה זו הופסקה. רק בשנות האלפיים החלו משתמשים בחומצה היאלורונית למטרת עיבוי שפתיים ומילוי כל מיני קמטוטים בפנים, דבר שהוביל לתוצאה מרשימה ביותר. בשנים האחרונות החלו משתמשים בחומר מילוי חדש שנקרא 'ליפ ריפרש'. כאן טיפול המילוי מהיר ביותר ואורך רק מספר דקות וההשפעה היא לאורך חודשים רבים. כאן, לא רק שהשפתיים הופכות להיות שפתיים מלאות  גם המרקם של עור השפתיים הופך ללח יותר ובעל מראה בריא יותר. חשוב לזכור שרק מומחים בתחום יכולים לבצע את הטיפולים וטרם בחירת המטפל שלכם יש לברר היכן הוא למד רפואה, היכן הוא התמחה ברפואה אסתטית, מספר שנות הניסיון שלו, האם הוא מבצע טיפולים באמצעות חומרים איכותיים וחדשניים, האם הוא מבצע טיפולי לייזר להצערת העור וכמובן תמיד יש לוודא שהוא בעל מוניטין מוצלח בתחום ויש המלצות רבות לגביו.

 

לסיכום, כיום יש אפשרות לפנות אל מומחה בתחום האסתטיקה הרפואית ולזכות לתוצאה מרשימה ביותר של מראה פנים צעירות יותר, דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בשפתיים בשרניות, פנים חלקות על ידי טיפול הצערת פנים על ידי הזרקת בוטוקס, לחיים מעוצבות וזוהי רק ההתחלה.

 

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design