פוסטרים לקישוט וכמקדמי מכירות

פוסטרים כמוהן כגלויות גדלות, הניכרות למרחוק. הם מהווים מוצר חזותי מרשים ועצמתי הן כקישוט והן לצרכים שונים, עסקיים ופרטיים. ניתן להזמין מגוון סוגים, בגדלים ובעיצובים שונים, עם תמונה ולוגו ופרטים רלוונטיים. הפוסטרים מוצעים בשלוש מידות: חצי גיליון, גיליון מלה ו- A3. זה מכבר גילו חברות וארגונים שונים את הפוטנציאל השיווקי הגדול הגלום בהן, בהיותן תעודת הזהות של העסק, חלון הראווה שלו וכרטיס ביקור גדול וברור.

ממשק ייצור ועיצוב נוח לתפעול מאפשר ללקוחות לעצב פוסטרים לצרכיהם ולפי טעמם והעדפתם. תבניות עיצוב המוצעות באתר של בית דפוס אינטרנטי מקלות מאוד על השימוש. בית דפוס דיגיטאלי מאפשר ללקוחותיו ליהנות משירותי דפוס מתקדמים, הודות לציוד, לטכנולוגיה,לידע ולניסיון מצטברים. מבט מקרוב על איכות ההפקות, כפי שניתן להתרשם מהפוסטרים המיוצרים בבית הדפוס הדיגיטלי, עשוי ללמד על רזולוציית צבע משובחת, על הקפדה על כל פרט, לרבות מה שעשוי להיחשב כפרט קטן,שולי וזניח, כגון מיקום מספר הטלפון, ובכלל- על עבודה שמתבצעת ללא דופי וללא רבב, כמתחייב, כנדרש וכמצופה.

הפוסטרים כפלטפורמה שיווקית וכמקדמי מכירות
בירידים, בכנסים, בימי עיון, בתערוכות, בפרזנטציות וגם כאלמנט קבוע בכניסה אל משרדיהן של חברות וארגונים שונים ובתי עסק קטנים יותר, הפוסטר מקבל ומקדם את פני האנשים. במבט ראשוני ניתן להתוודע אל הפרטים החשובים והרלוונטיים של המקום, לרבות פרטים ליצירת קשר. שימוש בפוסטרים בגדלים שונים מאפשר להשתמש בהם לצרכים ובמקומות שונים. האפקט החזותי המרשים של הפוסטרים והתועלת הרבה שניתן להפיק מהם לקידום המכירות ולמינוף השיווק הופכת אותם לאלמנט מרכזי ובולט בכל מקום בכלל ובמפגשים עסקיים רבי משתתפים בפרט.

בית דפוס המספק שירותי דפוס דיגיטלי ודפוס אופסט נותן מענה ללקוח החל מהזמנת המוצר וכלה בקבלתו. ריכוז כל תהליך ההפקה, הייצור, הגימור, האריזה והמשלוח תחת קורת גג אחת מקצרת את התהליך, מייעלת ומוזילה אותו. עמידה קפדנית בתווי תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר מהווה ערובה למוצר איכותי. על מנת להקל על הלקוחות מוצעות להם שלוש אפשרויות לעיצוב הפוסטרים בפרט וכל מוצרי הדפוס בכלל: העלאת תוכן ועיצוב שהכינו מבעוד מועד, עיצוב באמצעות האתר של בית הדפוס האינטרנטי, או פנייה אל מעצביו המקצועיים של האתר. בכל אחת משלוש החלופות הלקוח נהנה משירות המקל עליו לבצע את ההזמנה ולקבל מוצר העונה באופן מיטבי ומרבי לדרישותיו ולציפיותיו. יצוין, כי אף שהם מהווים, כאמור, אלמנט חזותי בעל ערך שיווקי ראשון במעלה, יש רבים המזמינים פוסטרים לקישוט חדריהם האישיים או קירות של חללים במתחם כל שהוא.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design