פרסום אתרים בגוגל – הדרך הנכונה לפרסום חכם

כל עסק חייב להתחרות עם עסקים אחרים בתחום פעילותו. כדי להצליח הוא חייב למכור ולהרוויח. הדרך למכירות מספקות עוברת בפרסום ושיווק מוצלח. על כל זה אין ויכוח, אבל נשאלת השאלה מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לפרסום ושיווק. לדעת רבים וטובים האינטרנט הינו הכלי היעיל ביותר לכך. בדעה זאת תומכת גם הסטטיסטיקה, ולכן, מגמת הפרסום המודרנית מתכווננת מאוד לפרסום באמצעות האינטרנט. העניין הוא, שהנושא מאוד מורכב ויש להיעזר בבעלי מקצוע ומומחים בתחום.
הצורך הראשי הוא בבניית אתר לבית העסק. בעסקים קטנים מוצע לפרסם באמצעות אתרים אחרים. למשל, חשמלאי שפועל באזור מצומצם יפרסם באתר שמרכז בעלי מקצוע דומים באזור הנ"ל וכן הלאה. בניית האתר אינה מספיקה מאחר ויש צורך לקדם אותו בגוגל. יש שתי דרכים עיקריות לביצוע פרסום אתרים בגוגל  מתוך מטרה להביאם למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. האחת היא באמצעות קידום ממומן, ומשמעותה תשלום עבור כל הקלקה של מילות מפתח השייכות לעסק. השנייה הינה באמצעות קידום אורגני שמשמעותו קידום באמצעות כתיבת תוכן, שוב, באמצעות שימוש במילות מפתח.
קידום ממומן ואורגני
שתי הדרכים טובות , ניתן לשלב ביניהן ולהוסיף להן פרמטרים שונים, ומומחים יודעים להמליץ על המתאימות ביותר לכל עסק. ניתן לבדוק את מספר הכניסות באמצעות הטמעת קוד גוגל אנליטיקס באתר האינטרנט. המערכת היעילה הזאת יכולה לספק שפע של נתונים המאפשרים מבט מעמיק על הפעילות המתרחשת באתר. פעילות זאת היא סמויה מהעין, אבל בעזרת המערכת ניתן לקבל נתונים על מספרי הכניסות לאתר, כמויות דפים שנצפו, זמן שהיה באתר, הדפים הרבים ביותר שנצפו ועוד. נתונים אלו יכולים לסייע לכל בעל אתר לתקן ליקויים, להוסיף תכנים מבוקשים, לרענן מוצגים ולהפכו למעניין יותר לעוקבים. הנתונים הללו מופיעים עם לחיצת כפתור וניתן לנתחם לתועלת האתר.
הנה כי כן, ברור כי הפרסום באינטרנט יכול להיות יעיל וממוקד, ולא פחות חשוב, מבוסס על נתוני אמת בזמן אמת. הצורך הוא להתאימו ללקוח, לסוג העסק, לפריסתו בארץ, לקהל הלקוחות שלו ועוד. אתר מושקע וקידום מוצלח לצד בדיקת פרמטרים שונים דרך הטמעת קוד גוגל אנליטיקס תביא, בהכרח, את העסק למקום טוב מבחינת פרסומו. בשלב זה המקל עובר לידי אנשי המכירות. גם כאן יש לאתר אינטרנט מה להציע. אתר שבנוי גם למכירות יוסיף רבות לכל עסק שמשווק מוצרים שניתנים למכירה בשיטה זאת.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design