פתרונות הצללה לשטחים גדולים

מדינת ישראל, שטופת השמש, ימי השרב והחמסינים, מחייבת אותנו להסתייע בפתרונות הצללה כאלו ואחרים, גם במסגרת עבודות קירוי פרטיות אותן אנו מבצעים שטח המגורים הפרטי שלנו, לרבות, גינות, חצרות, מרפסות שמש וכדומה וגם במסגרת עבודות קירוי המיושמות בשטחים גדולים ונרחבים יותר דוגמת: בריכות שחייה, פארקים, מגרשי ספורט וכדומה.

פתרונות להצללה- חובה

פתרונות הצללה לשטחים גדולים מיועדים בעיקר לעיריות, מועצות מקומיות ומוסדות אשר בשטחן מוקמים מתחמי בילוי, פנאי וספורט לקהל רב. בין יתר פתרונות ההצללה המיועדים לשטחים גדולים ונרחבים ניתן למצוא כיום: רשתות צל ענקיות, מפרשי צל, הצללה נעה ועוד מגוון פתרונות המותאמים באופן אישי לגודל השטח ולתנאי השטח במקום. בכל המקרים בהם מותקן פתרון הצללה כזה או אחר בשטח גדול המיועד לאכלס מספר רב של אנשים במקביל, פתרונות ההצללה חייבים להיות בעלי תו תקן, ובמקביל, הם חייבים לעמוד במבדק הנערך על ידי מהנדס בנייה הפועל מטעם המועצה המקומית, העירייה או המוסד שבשטחו מוקמת סככת ההצללה.

בחלק מהמקרים, התקנת מוצרי ההצללה בשטחים אלו, מיושמת באמצעות התקנת עמודים בכל היקף השטח המיועד, ובמקרים בהם לא ניתן לקבוע עמודים במרכז השטח מסיבות שונות (בריכות שחייה ומגרשי ספורט לדוגמא), נעשה שימוש בפתרון הצללה-נעה. פתרון זה מאפשר פתיחה וסגירה של רשתות ההצללה בכל עת. הצללה נעה היא אומנם פתרון הצללה המחייב את בעלי השטח בו הוא ממוקם לתחזוקה שוטפת, אך במקביל היא לרשות בעלי השטח את האפשרות לסגור את רצועות ההצללה במקרים בתנאי מזג אוויר קשים כגון: רוחות עזות, גשמים עזים, ברד או שלג.

חברות ייצור המתמחות במתן פתרונות הצללה לשטחים גדולים, מעמידות לרשותכם היצע מרשים של פתרונות המותאמים באופן נקודתי לתנאי השטח ולצרכי ההצללה במקום. חלק מהחברות המובילות בתחומן, מאפשרות לכם ליהנות גם משירותי תחזוקה ברמה השוטפת ושירותי תיקון והחלפה של רצועות ההצללה במידת הצורך. על מנת להבטיח לעצמכם פתרון הצללה דקורטיבי מצד אחד, ואפקטיבי מן הצד השני, מומלץ לפנות לשירותיהן של חברות מנוסות ומקצועיות המוסמכות על ידי מכון התקנים הישראלי בכל הנוגע להליך ייצורם והתקנתם של מוצרי הצללה כאלו ואחרים. ברוב המקרים, חברות אלו מעמידות לרשותכם שירותי ייעוץ והכוונה אשר נועדו לאפיין את צרכי ההצללה ותנאי השטח, ובהתאם לכך, לייצר עבורכם פתרון הצללה המותאם עבורכם באופן אישי. חברות אלו הן בעלות ניסיון רב שנים בכל הנוגע להצבת מוצרי הצללה כאלו ואחרים בבתי ספר וגני ילדים, פארקים וגנים ציבוריים, מתחמי תעשייה וכדומה.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design