קידום האתר שלכם

 

למה בעצם האתר שלכם זקוק לתכנים מעולים? יש לכך שתי סיבות מרכזיות. הסיבה הראשונה והחשובה היא הגולשים שנכנסים לאתר. הם יקראו את התכנים, וככל שהם טובים יותר – הם יתעניינו בכם יותר. סביר להניח שיש לכם הרבה מה לספר על תחום הפעילות שלכם ושאתם מומחים אליו, וצריך פשוט לתרגם את כל הידע הזה למילים בצורה ברורה, מרתקת ומאירת עיניים. אנשים הגיעו לאתר בחיפוש אחר ידע ומידע – והדרך הנכונה להעביר אותו אליהם הוא באמצעות טקסט ברור וקוהרנטי. הסיבה השנייה, שהיא חשובה לא פחות – האתר שלכם צריך תכנים מעולים בגלל מנועי החיפוש. התכנים הללו יתנו למנוע החיפוש מילים מתאימות כדי לסווג את האתר שלכם בהקשרים הנכונים.

כדי לשלב את מילות החיפוש הרצויות והפופולאריות ביותר באתר נדרשת עבודת ניתוח בכלי המחקר של גוגל וכן כתיבת מאמרים לקידום אתרים שתבוצע בצורה מקצועיות. המילים צריכות להשתלב בטקסט בצורה חלקה ולא צורמת, שכן גוגל מסוגל לזהות טקסטים שאינם רציפים ותקינים. הטקסטים המעניינים ששילבתם יגרמו לאנשים לשהות זמן רב יותר באתר שלכם, וגם מכך גוגל לומד שמדובר ביעד אמיתי ורלוונטי ומקדם אותו בתוצאות החיפוש.

עבודת קידום לאתר שלכם

כאשר אתם מקדמים את האתר תעלה מהר מאד השאלה האם לבחור קידום אורגני או ממומן. לכאורה, אתם מסוגלים פשוט לרכוש את המקום בגוגל. כלומר: לזהות את מילות החיפוש שמעניינות אתכם, ולשלם כדי לעלות בתוצאות החיפוש. כלי הפרסום של גוגל מאפשר לכם להופיע בראש תוצאות החיפוש, והכניסות יזרמו מאליהן. אם כך, קידום ממומן הוא בחירה ראויה ונכונה עבור העסק שלכם שבהחלט יכולה להביא לכם כניסות לאתר ולקוחות. תקציב הפרסום בגוגל אינו גבוה מדי, וניתן להתמיד בפרסום לאורך זמן ולראות בו ברכה – בהנחה שהפרסום מנוהל על ידי איש מקצוע שיודע איך להביא תוצאות.

ובכל זאת, בבחירה בין קידום אורגני או ממומן לא כדאי לוותר על הקידום האורגני. זה מחזיר אותנו אל העולם של כתיבת מאמרים לקידום אתרים – עולם שבו התוכן הוא המלך. התכנים הטובים שלכם יעשו את ההבדל ביניכם לבין המתחרים והם אלו שיגרמו לגוגל להעלות אתכם בהדרגה אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש – ללא מימון. מדובר בתהליך ארוך וסיזיפי שדורש מומחיות וידע, שיתופי פעולה וקישורים נכנסים מאתרים חזקים וגם פעילות ברשתות החברתיות. כל אלה יגרמו לגוגל לזהות את האתר שלכם כשחקן משמעותי בתחום, ולאט לאט תתקדמו אל המקומות הראשונים הנחשקים שבדף הראשון של תוצאות החיפוש.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design