רכישת רכב יד שניה

כמות המכוניות בישראל של היום הינה רבה מאוד, ואחת הסיבות לכך נעוצה בעובדה שהמכונית הפרטית היא כלי עזר רב שימושי. היא חיונית להתנהלות היום יומית ומבצעים איתה שורה של משימות, ביניהם: נסיעה לעבודה, הקפצת הילדים לבתי ספר, לחוגים ולעוד מטלות. ביצוע קניות, סידורים, יציאה לבילויים ומה בעצם לא. התחבורה הציבורית בישראל אינה יעילה דיה ואינה מגיעה לכל מקום בתדירות גבוהה. כך, שיש משפחות שמחזיקות יותר ממכונית אחת לשימוש יום יומי. אחת לכמה שנים מתעורר הצורך להחליף את המכונית למתקדמת יותר.
בישראל יש שוק ענף לרכבים מיד שניה, והסיבה העיקרית לכך היא שיש היצע גדול מאוד שנובע מהתפתחות ענף הליסינג בתחום המכוניות. חברות ענק רוכשות כמויות של מכוניות עבור עובדיהן ונוהגות להחליפן אחת לכמה שנים. חברות לסחר במכוניות פועלות בתחום ומציעות דגמי רכבים שונים לציבור רוכשים גדול. הקושי של הרוכש נעוץ ביכולתו לבחור את הדגם שיתאים לצרכיו בתנאים הנוחים ביותר. מומחי רכב יד שניה יכולים לסייע לכל לקוח, מאחר ויש להם את הידע והניסיון בתחום. יותר מכך, יש ברשותם מלאי מכוניות גדול להציע.
שיקולים בבחירת מכונית יד שניה
מחירון יד שניה הוא אמצעי מקובל לבדיקת שווי רכב ויש בו מידע מפורט על כל דגמי הרכב הקיימים בשוק הישראלי. המחירון מחולק על פי יצרני מכוניות ודגמיהם, כאשר כל דגם זוכה להתייחסות נפרדת. יש מחיר בסיסי על פי השנתון שלו, ובנוסף, כל מיני תוספות מחיר על פי שדרוגים קיימים. יש גם הפחתות במחיר על פי פרמטרים שונים כמו: תאונות קודמות, מספר קילומטרז גבוה ועוד. לא תמיד מחירון הרכב משקף את מצב המחירים בשטח, ובמקרים רבים, המחירים נמוכים יותר בגלל הביקוש. יש דגמי רכבים דוגמת מאזדה ששומרים על מחיר בגלל הפופולאריות שלהם, ויש אחרים שאינם מבוקשים ומחירם צולל בהתאמה.
מחירון יד שניה מתעדכן אחת לחודש והשינויים במחירי הרכב, אם יש כאלה, באים לידי ביטוי כל פעם. לא תמיד יש קשר בין טיב המכונית למחירם, ובהחלט, יש רכבים מעולים במחירים מאוד אטרקטיביים. אנשים אוהבים לרכוש מכוניות מאזדה שיש להם ביקוש, מאחר והם רוצים ליהנות מרכב אמין שישרת אותם בצורה טובה. הם יודעים שהרכב יימכר בעתיד במחיר סביר. יש אנשים אשר מונעים משיקולים אחרים ויעדיפו רכבים טובים בעלי ביקוש נמוך שמחירם זול יחסית. מומחה בתחום יכול להציע מכוניות שונות בתנאי מימון אטרקטיביים.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design