שילובים מעניינים לפסטה

על אף שנדמה לנו שכל מי שמסביבנו יודע לבשל כמו מקצוען, רובנו לא מחשיבים את עצמנו בתור בשלנים מקצועיים. יחד עם זאת, תמיד אפשר לשלב בין מתכונים פשוטים, מהירים וקלים להכנה לבין הרצון שלנו לאכול אוכל טעים ומגוון. רוטב שמנת לפסטה היא אפשרות מצוינת להתחיל בה. אפשר להפוך את הרוטב הפשוט לבסיס ליצירתיות. כך תעשו את זה פשוט – וטעים.

חובבי הפטריות – התאחדו!

אם אתם מחפשים מתכונים פשוטים, וגם אוהבים פטריות, כדאי לכם להמשיך לקרוא. רוטב שמנת לפסטה אשר מקבל טוויסט מרענן של פטריות, הופך כל ארוחה לחגיגה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכין בסיס של רוטב שמנת לפסטה, בין אם תבחרו במוצר קנוי או שתכינו בעצמכם. מה שיותר פשוט עבורכם יהיה יותר טוב. ביחרו בסוג הפטריות שאתם אוהבים, ותמיד כדאי ורצוי לבחור בפטריות טריות ולא כאלה מקופסאות שימורים. אפשר לערבב מספר סוגים של פטריות, בהתאם למה שמתחשק לכם. קוצצים את הפטריות, מטגנים על מחבת עם בצל, שום או פשוט לבד עם מעט שמן – והרי לכם פטריות מטוגנות. מתכונים פשוטים עושים שימוש בפטריות בלי תוספת מיוחדת, אבל תוכלו להוסיף אל רוטב שמנת לפסטה גם תבלינים שונים אשר יכולים להעשיר את טעמן של הפטריות. נסו ותהנו.

ביחד עם בטטה

השילוב הקלאסי של בטטה יחד עם רוטב שמנת לפסטה קיים בלא מעט מתכונים פשוטים. זה לעתים נראה לנו יותר מורכב מכפי שזה באמת. כל מה שצריך לעשות הוא לחתוך מספר קוביות של בטטה, לבשל אותן במים חמים או לחמם מעט במיקרוגל. לאחר מכן ניתן להוסיף את הקוביות אל רוטב שמנת לפסטה ולערבב. זו מנה פופולארית במיוחד משום שהיא משלבת בין הטעם המתקתק של הבטטה לבין רוטב השמנת העשיר. גם כאן תוכלו להוסיף מגוון של תבלינים או עשבי תיבול, בהתאם למה שאתם אוהבים ולמידה בה אתם אוהבים להשקיע בבישול. תופתעו לגלות שהכנת רוטב בטטה בשילוב עם רוטב שמנת לפסטה הוא אחד מאותם מתכונים פשוטים שיוצאים לפעמים כמו מנה של מסעדה.

מתי להגיש

היתרון העצום בהכנה של מתכונים פשוטים כמו מתכון לפטריות עם רוטב שמנת לפסטה הוא בזמן ההכנה הקצר. כאשר אין לנו צורך בהכנה מורכבת עם מספר שלבים ארוכים, ניתן להגיש את המנה הזו בארוחת הערב או בארוחת הצוהריים במידה ומתחשק לנו להתפנק בבית. זו מנה נהדרת לאירוח, ואפשר בכיף לשדרג איתה כל ארוחת ערב שגרתית עם ילדים. תוכלו להכין על הבסיס של רוטב שמנת לפסטה מגוון של תוספות, או להשאיר אותה פשוטה – רק עם הרוטב. מגוון האפשרויות הקיימות לתוספות לרוטב זה הוא רחב, ומאפשר ליהנות מהכנה של מתכונים פשוטים מבלי להרגיש שאנחנו מפספסים משהו או אוכלים מנה שהיא פחות טעימה. להיפך, פשוט זה טעים יותר.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design