שירותי הובלות במרכז

אנשים רבים באזור גוש דן והמרכז נזקקים לשירותי הובלות בהזדמנויות שונות. יש, כמובן, בעלי דירות ובתים שעוברים דירה, וחלקם עושה זאת לפחות מספר פעמים במהלך חייהם. יש בעלי עסקים כמו: מפעלים, חנויות, משרדים ואחרים אשר משנים כתובות עסקיהם או מקימים סניפים. יש יורשים שקבלו דירת ירושה עמוסה במיטלטלין ומעוניינים לפנותה לצורך השכרתה או מכירתה. יש דירות מוזנחות שחייבים לפנות בגלל שהן מהוות מטרד לסביבה. כל אלה ורבים אחרים משתמשים בשירותי הובלות במרכז על בסיס מזדמן או קבוע.
חברה מקצועית להובלות מבססת את פעילותה על נישות שונות שכוללות הובלות לעסקים לפרטיים, למוסדות, לארגונים ועוד. חברת הובלה מקצועית תמיד תהיה בעלת ציוד שמתאים לפעילותה, וכן צוות עובדים מיומן ומסור אשר יכול לבצע את כל סוגי ההובלות במקצועיות רבה, דבר שיכלול גם מובילים שיודעים כיצד להוריד את התכולה באמצעות מנופי הרמה מיוחדים אשר נועדו לשנע דברים בדרך האוויר, שכן יש מצבים בהם יש פריטים, כמו למשל פסנתרים, רהיטים ענקיים ורהיטים כבדים מאוד שלא ניתן להעביר בפתחים סטנדארטיים, ולכן, העברתם מקומות עליונות תתבצע דרך פתחי מרפסות רחבים. עבודת מנוף מתבצעת על ידי עובד בעל הסמכה, ותיעשה תוך נקיטת אמצעי בטיחות קפדניים.
שירות מקצועי
מובילים שנכללים ברשימת מובילים הם בדרך כלל מובילים בעלי ניסיון רב בשירותי הובלות. אנשי מקצוע שביצעו כמות גדולה של משימות הובלה מגוונות לאורך השנים. הם יגיעו לבית שאמור להיות מפונה כדי להכירו, לראות את הגישה אליו ואת תכולתו. פינוי הדירה יתוכנן בצורה קפדנית יחד עם הבעלים. בדרך כלל החברה היא זו שתספק את הקרטונים לאריזה וניתן לבקש ממנהליה הדרכה לגבי שיטות אריזה נכונות. חשוב לארוז היטב את התכולה כדי לשמור על בטיחותה, והחברה יכולה לבצע שירות זה עבור כל לקוח שזקוק לה. נוכחות הבעלים חשובה בעת הפינוי מאחר והוא מכיר היטב את התכולה שנארזה ויכול להורות להיכן לפנות כל קרטון וקרטון.
פינוי דירה אורך כיום אחד בממוצע. פינוי מבנים מורכבים אחרים יכול לארוך זמן רב יותר וחברת ההובלות תתגבר את צוותי העבודה ככל שנדרש למען עמידה בלוח זמנים. מומלץ לקבל המלצות על מובילים מומלצים וזאת על מנת שההובלות תבוצענה על הצד הטוב ביותר. תמיד יש לזכור שחשוב לבחור בקפדנות את חברת ההובלות שלכם, שכן אותה חברה היא זו שתוביל את כל התכולה היקרה שלכם (אם מבחינה רגשית ואם מבחינת הערך הכספי) והמטרה היא להעביר אותה בצורה בטוחה ליעד הנבחר ללא גרימת נזקים ועוגמת נפש. תמיד יש לוודא שאותה חברת הובלות בה בוחרים הינה בעלת פוליסת ביטוח מתאימות שמכסות נזקי רכוש וגוף, וכן, נזקים לצד ג'. כל הובלה תתבצע במלוא האחריות עבור כל לקוח.

עיצוב: theblackrock.net | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט | Theme by Brampton Web Design